Як підключити китайський телефон до комп’ютера?

як підключити китайський телефон до комп'ютера?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон китайського виробництва
 • Data-кабель
Інструкція
 • . 1

  Китай є виробником самої різної електроніки. При цьому, товари китайського виробництва мають дуже привабливу ціну. З цієї причини, дуже багато людей, які хочуть мати мобільний телефон з безліччю функцій, набувають телефони китайського виробництва, так як, не можуть дозволити собі оригінальний товар російської або європейської збірки. Однак, після придбання китайського телефону, виникає ряд труднощів. Зокрема, може виникнути питання, як підключити телефон до комп’ютера.

 • . 2

  Нічого складного в підключення китайського телефону до персонального комп’ютера немає. Просто є деякі особливості, про які варто знати власнику такого мобільного апарату. Найбільш часто потрібне підключення телефону до комп’ютера в режимі флеш-карти. Цей режим дозволяє проводити обмін файлами та іншими даними між пристроями.

 • . 3

  Для підключення китайського телефону до комп’ютера в режимі флеш-карти необхідно підключити один роз’єм кабелю до комп’ютера, а другий — до телефону. При цьому, дуже важливо проводити підключення обережно, оскільки сильним натисканням можна пошкодити штекер кабелю або usb-роз’єм телефону.

 • . 4

  Далі на екрані мобільного телефону має з’явитися вікно з вибором режиму підключення. Для того щоб підключити китайський телефон до комп’ютера в режимі флеш-карти, серед запропонованих варіантів необхідно вибрати найменування «Карта пам’яті».

 • . 5

  Після цього на комп’ютері буде автоматично встановлені драйвери китайського телефону. А власна пам’ять або карта пам’яті телефону будуть відображені в розділі «Мій комп’ютер» у вигляді змінних накопичувачів даних.

 • . 6

  Дуже важливо пам’ятати про те, що при завершенні роботи з китайським телефоном, необхідно в обов’язковому порядку використовувати кнопку «Безпечного витягання пристрою», яка розташована на нижній панелі завдань робочого столу поруч з годинником.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :