Як підключити комп’ютерну розетку?

як підключити комп'ютерну розетку?

Вам знадобиться
 • Розетка
 • Провід
 • Фаза
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб підключити будь-якої побутової електричний прилад до електричної мережі приміщення достатньо звичайної електричної розетки, відповідної за розміром до вилки, встановленої на шнурі підключення. Якщо розмір не відповідає, то застосовують адаптер-перехідник. Для підключення комп’ютера потрібно пристрій розетки, яка дозволить здійснити заземлення корпусу системного блоку.

 • . 2

  Використання електричної енергії засноване на тому, що на силові контакти блоку живлення подається напруга 220 В.. Загальноприйнято використання змінного струму з частотою 50 Гц. . Як підключити розетку? Дуже просто. Приєднуємо дроти мережі до контактів. Можна користуватися.

 • . 3

  Однак, для підключення комп’ютера необхідна істотна доробка струмопідвідної мережі. Насамперед необхідно до розетки прокласти додатковий дріт від контуру заземлення будівлі. Якщо такий відсутній, то, для забезпечення стабільної роботи, потрібно його облаштувати. При цьому в землю забивають три струмоведучі штанги зі старих труб, які зварюють між собою сталевою шиною з отвором для кріплення спеціального заземлюючого проводу. Перед тим, як підключити комп’ютерну розетку, необхідно переконатися, що опір заземлення не перевищує 4 Ом.

 • . 4

  Для прокладки заземлюючого проводу потрібно проштробити штукатурку і, після закладки, закрити канал розчином з наступною шпаклівкою і фарбуванням поверхні стіни. Інший варіант-це прокладка дроти в зовнішньому кабельному каналі, який кріпиться поверх штукатурки клеєм або на будівельні дюбелі, і потім перекривається штатними кришками. Монтаж каналу вимагає спеціальних навичок в будівництві та електротехніці.

 • . 5

  Конструкція комп’ютерної розетки істотно відрізняється від звичайної. Тому при заміні потрібно міняти кріплення її до стіни. Спеціальні підставки надійно закріплюються в тілі стіни за допомогою великих цвяхів або спеціальних дюбелів, що вставляються в просвердлені отвори відповідного розміру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :