Як підключити магнітофон в машині: керівництво для початківців

як підключити магнітофон в машині : керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Автомагнитола
 • Акустична система
 • Інструкція
 • Провід
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні виробники випускають автомагнітоли в двох стандартних варіантах корпусу. Вони розрізняються своїми габаритами. Європейський стандарт — 1 DIN, в США, Японії, Кореї, прийнятий (більш поширений) стандарт 2 DIN, він трохи більше по висоті. Зараз, коли є універсальні корпуси, в яких об’єднані відразу обидва стандарти, питання як підключити магнітофон в машині при установці таких апаратів зазвичай не виникає. Купуючи магнітолу, звертають увагу на її розміри, радяться з продавцем.

 • . 2

  На корпусі магнітоли може бути роз’єм для підключення проводки. У моделях, що не мають роз’єму, дроти виводяться назовні у вигляді пучка. Звичайно, підключення за допомогою роз’єму більш переважно. При заміні автомагнітоли, підключення всіх необхідних проводів займають секунди. Частіше використовується роз’єм типу ISO, але деякі виробники комплектують свої пристрої власними роз’ємами по своїм фірмовим стандартам.

 • . 3

  Стандарти на позначення проводів єдині, тому як з магнітофона зробити колонки, розібратися, до якої колонці під’єднати той, чи інший висновок — завдання проста. Провід маркуються кольором їх ізоляції. Ізоляція може бути одноколірної, або двокольорового. Провід, що відносяться до вихідних звуковим каналам, пофарбовані в такий спосіб. Для передніх динаміків: лівий канал — білий провід, або двокольоровий — чорний з білим. Передній правий — сірий, або сер / черн. Задні колонки: лівий — зелений з чорним, або просто зелений, правий — бузковий, або сирен / черн.

 • . 4

  Розібравшись як підключити колонки до магнітофона, з’єднують відповідні висновки. Провід для харчування: мінус (корпус, земля), завжди чорний. Позитивне напруга живлення — жовтий провід, це постійний плюс, який зберігає настройки, він же і силовий. Червоний дріт — теж позитивний силове харчування. Додатково можуть бути присутніми висновки, що відносяться до харчування, або управлінню. Їх призначення і маркування потрібно дивитися в керівництві до магнітоли.

 • . 5

  Про те, як налаштувати магнітофон, розповідається в інструкції з експлуатації даної моделі. Загальне для всіх магнітол правило: жовтий провід живлення повинен бути постійно підключений до позитивного напрузі, інакше настройки не збережуться. А основне силове харчування має подаватися через червоний провід, його можна під’єднати, наприклад, до замка запалювання, для можливості автоматичного відключення, щоб не садити акумулятор.

 • . 6

  У багатьох автолюбителів напевно є в будинку старі автомагнітоли. Їх можна використовувати спільно з комп’ютером. Існують програми, створені спеціально для цієї мети, вони можуть управляти звуком, мають безліч корисних можливостей. Головне — відкривається можливість працювати з аудіокасетами, обробляючи їх вміст на ПК. Знайти інструкцію як підключити магнітофон до комп’ютера не становить проблем, варіантів безліч. Таким чином, непотрібна, стара річ перетвориться в корисну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :