Як підключити Мегафон-модем: активація сім-карти

як підключити мегафон-модем : активація сім-карти

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Модем Мегафон
 • SIM-карта Мегафон
Інструкція
 • . 1

  Забезпечити собі вихід в Інтернет за допомогою 3 Gілі 4 G Мегафон модему сьогодні легко і просто. Досить придбати USB-модем, SIM-карту і провести їх установку і активацію. Що необхідно для виходу в Інтернет за допомогою Мегафон модему? Компанія «Мегафон» пропонує сьогодні кілька видів 3 G і 4 G модемів. Це надійні і функціональні пристрої. Вони можуть забезпечити вихід в Мережу з будь-якого місця в зоні впевненого прийому сигналу стільникового оператора. Для цього необхідно всього три речі — ПК, ноутбук або планшет, безпосередньо модем і СІМ-карта з яким-небудь тарифним планом для виходу в Інтернет від Мегафон.

 • . 2

  Конструктивно в сучасному USB-модемі передбачена можливість його підключення до стандартного USB-порту, слот для SIM-карти і слот для карти пам’яті microSD. Крім того, в самому модемі зберігається і все програмне забезпечення, яке необхідне для його роботи з будь ОС. Так що відповідь на питання, як підключити Мегафон модем, досить простий. Оскільки у користувача вже є все необхідне, потрібно тільки включити свій ПК або ноутбук, дочекатися його повного завантаження, вставити в USB-роз’єм свій Мегафон модем і слідувати інструкціям програми установки. Але для того, щоб модем нормально працював необхідно спочатку активувати SIM-карту.

 • . 3

  Як активувати SIM-карту Мегафон для модему? Активувати SIM-карту для модему можна по-різному. По-перше, активувати SIM-карту на обраний тарифний план можна безпосередньо за місцем покупки, наприклад, в салоні Мегафон. Для цього буде потрібно паспорт, а саму активацію справить фахівець салону. По-друге, активацію SIM-карти можна провести самостійно. Якщо користувач вже є абонентом Мегафон, то йому достатньо направити USSD-запит наступного виду — * 121 * PUK 1 * НОМЕР #, де PUK 1 — код, який вказаний на платівці з SIM-картою під захисною смужкою, НОМЕР — це номер СІМ-карти.

 • . 4

  Альтернативний, але досить швидкий спосіб активації сімки потребують виходу в Інтернет. Цей спосіб також стане в нагоді тим, хто абонентом Мегафон не є. Алгоритм простий. Необхідно зайти на офіційний сайт Мегафон і авторизуватися в «Особистому кабінеті». Для цього доведеться ввести номер SIM-карти, він служитиме логіном, а паролем стане той самий PUK 1. Після введення захисної комбінації, користувач виявиться на сторінці реєстрації. Далі йому потрібно ввести свої персональні (паспортні) дані згідно підказкам і після їх перевірки SIM-карта буде активована, а користувач отримає доступ у свій «Особистий кабінет» на сайті Мегафон.

 • . 5

  Ну і ще один спосіб активації SIM-карти для модему — це активація після установки Мегафон модему на комп’ютері. Як активувати модем Мегафон? Для того, щоб підключити і активувати Мегафон модем необхідно вставити в нього СІМ-карту, підключити модем до будь-якого USB-порту на своєму комп’ютері. Через деякий час автоматично запуститься програма установки модему. Далі доведеться просто слідувати інструкціям програми установки. Після того, як модем буде встановлений, на Робочому столі з’явиться ікона Інтернет-з’єднання Мегафон, а сама програма запуститься автоматично. Всі операції прості у виконанні і в тому, як активувати Мегафон модем, проблем виникнути не повинно.

 • . 6

  При першому запуску програми користувач автоматично буде перенаправлено на сторінку Мегафона для реєстрації в системі. Після виконання необхідних дій по введенню логіна (номер СІМ-карти) і пароля (PUK 1), а також своїх персональних даних клієнт буде зареєстрований як абонент Мегафон, а його модем і СІМ-карта активовані. Питання як підключити модем Мегафон і активувати SIM-карту для модему — це справа кількох хвилин і мінімального обсягу знань про процес установки програм на комп’ютер.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :