Як підключити навігатор до пк в режимі знімного диска?

як підключити навігатор до пк в режимі знімного диска?

Вам знадобиться
 • Навігатор
 • Комп’ютер
 • USB-шнур
 • Трохи терпіння
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб підключити навігатор до персонального комп’ютера або ноутбука необхідно виконати послідовно певні дії. Для початку слід підключити навігатор до комп’ютера за допомогою USB-шнура. Після цього вам необхідно встановити програмне забезпечення від компанії Майкрософт ActiveSync. Це особливо важливо, якщо у вас працює WindowsXP і ви не знаєте як підключити навігатор до ПК. Іноді комп’ютер самостійно визначає новий пристрій.

 • . 2

  Обов’язково стежте, щоб навігатор був встановлений в режим знімного диска, якщо цього не сталося — перезавантажте пристрій і комп’ютер. Після того як навігатор «Законекть», ви можете починати копіювання необхідних файлів. Після завершення копіювання можна сміливо сказати, що ви вже знаєте, як користуватися навігатором на Андроїд. Тепер ви можете завершити роботу навігатора і від’єднати шнур від комп’ютера. Робити це краще після того, як ви завершите роботу пристрою в Windows.

 • . 3

  Далі необхідно натиснути на кнопку «Пуск», щоб вимкнути навігатор або перезапустити його вже з потрібними оновленнями. Всі ці дії стосуються серії навігаторів Treelogic, якщо ж у вас пристрій марки GARMIN, то тут потрібно буде попрацювати паяльником для того, щоб встановити зв’язок між пристроями. Також важливо знати, як активувати карту на навігаторі. Для цього вам буде потрібно після запуску пристрою ввести спеціальний код і пройти процедуру реєстрації.

 • . 4

  Дуже часто користувачам не подобається голос, який озвучує напрямок руху. У сучасних навігаторах є можливість змінити його. Для цього потрібно зайти в налаштування пристрою (або меню «Інструменти»), вибрати меню «Мова» і вибрати потрібне. Але як змінити голос в навігаторі на який-небудь оригінальний? Для цього потрібно завантажити спеціальні файли в мережі і розмістити їх в кореневій папці пристрою, потім вже можна вибрати будь-який з варіантів.

 • . 5

  У процесі роботи навігатора може знадобитися його оновлення. Якщо мова йде про прошивці, то нові версії програмного забезпечення для навігаторів можна знайти на офіційному сайті виробника і залити їх самостійно. Якщо ж мова про те, як правильно оновити навігатор з картами, то вам потрібно просто записати на карту пам’яті пристрою нову карту доріг і активувати її за допомогою спеціальної програми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :