Як підключити ноутбук до мережі: секрети сервісу

як підключити ноутбук до мережі : секрети сервісу

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Wi-fi модем
Інструкція
 • . 1

  Ноутбуки — зручний і функціональний вид техніки. З ним не потрібно пересувати моноліт системного блоку для підключення одного єдиного роз’єму або спотикатися про різні дроти. Машиною також можна користуватися як майданчиком в інтернет, але для цього спочатку потрібно дізнатися, як підключити ноутбук до мережі.

 • . 2

  В даний час існує 3 основних способи зробити всесвітню мережу доступною. Перший і, мабуть, простий — це за допомогою бездротового доступу точок. Модулі (адаптери), що беруть сигнал, є на кожному сучасному ноутбуці, тому проблем з підключенням бути не повинно. Щоб створити у себе Wi-fi-точку, знадобиться роутер або маршрутизатор. Наступний спосіб — це використання телефону як модему або окремого USB-модема. У першому випадку знадобитися DATA-кабель для з’єднання та програмне забезпечення для телефону, у другому оплачений продукт (включаючи певний оплачений період часу), що надається тим чи іншим провайдером. Третій спосіб — це підключення до інтернету за допомогою проводу (виділена лінія). Для цього необхідно зв’язатися з постачальником послуг і запросити майстра, який виконає всі маніпуляції щодо забезпечення доступу до всесвітньої павутини на належному рівні. Тут розглядається більш докладно найперший спосіб, а саме як підключити Wi-fi мережу.

 • . 3

  Як вже говорилося, зробити це можна за допомогою спеціальних пристроїв. Налаштовуються роутери як за допомогою представника компанії, що поставляє такі послуги, так і самостійно. Алгоритм дій при цьому підкаже посібник з використання пристрою або поради інтернет-ресурсів. В цілому, він зводиться до налаштувань імені (SSID), протоколу шифрування (Security Mod) і пароля у веб-інтерфейсі (адреса його має вигляд цифр, розділених крапками) пристрою. Після встановлення всіх необхідних параметрів, потрібно перезавантажити роутер і підключитися до мережі. Якщо комп’ютер пручатися, то потрібно подумати, як включити бездротову мережу.

 • . 4

  Перевірити, чи налаштований Wi-fi-модуль ноутбука. Для цього через «диспетчер пристроїв» потрібно зайти в пункт меню вікна «мережеві адаптери» і подивитися, чи включено пристрій для прийому бездротової мережі, клацнувши по його значку пару раз лівою кнопкою миші. Якщо все працює, можна сміливо можна звертатися до «мережам» «панелі завдань», вибравши потрібну і запровадивши при необхідності пароль. Тепер можна налаштувати її під себе: підключити другий комп’ютер, створити загальні мережеві папки з фотографіями, музикою та іншим. Робиться це за допомогою створення «домашньої групи» та приєднання до неї інших машин через мережевий «центр управління» на «панелі завдань». Ось як налаштувати мережу через Wi-fi.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :