Як підключити патрон для лампочки?

як підключити патрон для лампочки ?

Вам знадобиться
 • Ніж
 • Викрутки
 • Бокорізи
 • Індикаторна викрутка
Інструкція
 • . 1

  Як підключити патрон для лампочки? З підключенням світильника, люстри доводиться стикатися не тільки електрикам, але і звичайним людям, які проживають у своїх квартирах. При виконанні цих робіт необхідно дуже строго дотримуватися техніки безпеки. Автомати повинні бути знеструмлені, і крім цього необхідно перевірити наявність напруги на кінцях проводів. Як підключити патрон для лампочки? Це залежить від патрона. Патрони бувають двох основних видів: керамічні, розраховані на велику потужність, і пластикові, розраховані на потужність не більше 100 ват. Керамічний патрон частіше за все не розбірний. Кріплення проводів в ньому здійснюється до клем, розташованим з верхнього боку патрона. Як замінити патрон в люстрі? Кінці дроту зачищаються. Ізоляція знімається на відстань 6 — 7 мм, і дроти вставляються в клеми, затискаються гвинтами. Затискати їх необхідно без особливих зусиль, щоб не пошкодити дроти.

 • . 2

  Пластмасовий патрон має іншу конструкцію. Він складається з корпусу, кришки і керамічного вкладиша з клемами. Як вставити дріт в патрон? Провід необхідно пропустити через кришку і тільки після цього прикрутити до вкладиша. У таких патронах найчастіше дроти пріворачівать гвинтом. Зачищені кінчики проводів згортаються кільцями за допомогою круглогубцев і затискаються гвинтами. Таким чином, розглянуто, як розібрати патрон люстри або світильника. Після того, як дроти прикручені до клем, можна керамічний вкладиш вставити в корпус і прикрутити кришку.

 • . 3

  При приєднанні проводів до патрона є одна важлива вимога. Воно полягає в тому, що нульовий провід повинен приєднуватися до цоколя патрона. Це головне в тому, як поєднати патрон з проводом. . Цоколь-це частина патрона у вигляді металевого кільця з різьбою, в яке ввертається лампочка. Нуль і фаза визначається за допомогою індикаторного викрутки. Лампочка в ній спалахує при дотику до нульового проводу і не горить при нулі. Розглянуто основні вимоги і тонкощі цієї роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :