Як підключити планшет до мережі в ТЦ?

як підключити планшет до мережі в тц?

Вам знадобиться
 • Планшетний комп’ютер
 • Бездротова мережа Wi-Fi
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше виникають такі ситуації, коли доступ до мережі Інтернет потрібен дуже терміново. Але не завжди виходить до неї підключитися. У даній статті ми розповімо вам про те, як підключити планшет до мережі в різних торгових комплексах.

 • . 2

  Підключити планшет до мережі в торговому комплексі найчастіше буває простіше простого. Зазвичай власники таких торгових центрів самі створюють безкоштовні точки доступу до Wi-Fi. Підключитися до них можна точно так само, як і до будь-якої іншої точки доступу, через звичне меню, ніяких паролів у вас не запитають. Набагато складніше, якщо мережа захищена паролем.

 • . 3

  Але крім самого підключення до мережі Інтернет, будь-якого користувача хвилює і швидкість цього підключення. Як збільшити швидкість мережі? Для цього потрібно позбутися від факторів, що заважають здійсненню повноцінного підключення на максимальній швидкості. Наприклад, якщо навколо вас сидять люди, які також користуються мережею, то слід відійти від них, так як Wi-Fi з’єднання не терпить перешкод з боку інших пристроїв.

 • . 4

  Багато хто використовує свій планшет для ігор, і іноді виникає бажання зіграти в улюблену гру з друзями по мережі. Так як створити гру по мережі? Зазвичай проблем з цим також не виникає, у всьому вам підкаже меню цієї самої гри. Потрібно, щоб вона була встановлена у вас і у вашого друга, було підключення до мережі і, власне все. Далі, за великим рахунком, все буде зроблено автоматично.

 • . 5

  Не рідко виникає питання, як правильно налаштувати мережу. Підключення може відбуватися як через «міст», так і через «хаб». За великим рахунком, налагодження мережі зводиться до роботи над відповідністю IP адрес клієнтських машин IP адреса сервера / маршрутизатора. Один Wi-Fi адаптер, Wi-Fi приймачі на клієнтських машинах та налаштування Wi-Fi — це все, що потрібно. Спрощується настройка при правильному підборі обладнання.

 • . 6

  Підключившись до мережі, в певний момент іноді хочеться почати заробляти з її допомогою. Існує безліч способів, як заробити в мережі Інтернет. Є велика кількість вакансій для віддаленої роботи. Це і досить відомі копірайтери і рерайтери; це і контент-менеджери; це і web-дизайнери, і програмісти.

 • . 7

  Інтернет — для багатьох це ціле життя. Тут можна як розважатися, так і вчитися; як спілкуватися з друзями, так і працювати. Головне просто мати підключення до мережі. Сподіваємося, що дана стаття виявиться корисною для користувачів планшетів

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :