Як підключити потрійну розетку: корисні поради з ремонту

як підключити потрійну розетку: корисні поради по ремонту

Вам знадобиться
 • Потрійна розетка
 • Індикаторна викрутка
 • Кусачки
 • Товсті алюмінієві дроти
 • Пассатижи
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто необхідно підключити декілька електричних приладів одночасно. Але різні перехідники та розгалужувачі не завжди відрізняються високою надійністю, до того ж і дуже погано кріпляться і вставити у розетку. Розумним і доцільним буде таке рішення, як підключити потрійну розетку.

 • . 2

  Потрійну розетку можна придбати в більшості господарських магазинів і салонів електротоварів. Існує безліч їх різновидів, при виборі слід врахувати колір шпалер і дизайн кімнати, в якій буде встановлюватися розетка. Якщо потрійне гніздо буде встановлюватися на місце одинарного, то слід розширити виїмку під нього. Знаючи, як користуватися розеткою із заземленням, можна також потурбуватися і про проведення третього проводу для даної функції.

 • . 3

  Отже, якщо місце під розетку готове, то можна приступати до підключення. Абсолютно всі роботи від початку і до кінця повинні вестися з вимкненими пробками і в гумових рукавичках. Думки типу «я акуратно» або » 220 не смертельно» категорично не вітаються. Розташування «горизонтально-вертикально» для кожної кімнати визначається по-своєму. Наприклад, як розташувати розетки на кухні? Краще вертикально, так як це запобіжить плутанину проводів і забезпечить стійкість вилок.

 • . 4

  Все 3 гнізда під вилки підключені паралельно, тобто йде два контакти «плюс» і «мінус», до яких по черзі припаяні затискачі для штифтів. При контакті з плюсом, лампочка індикаторної викрутки загоряється, але при установці розеток дотримання полярностей не важливо. Тому до будь-якого з контактів слід прикрутити один провід, а до іншого — інший. Саджати контакти краще на рідні дроти, які стирчать зі стіни. Це допоможе як заховати розетки компактно, так і уникнути перенавантаження мережі.

 • . 5

  Якщо контакти сильно окислені або забруднені, то попередньо їх слід ретельно зачистити наждачним папером. У гіршому випадку, якщо дроти дуже короткі або обламалися, варто з допомогою щипців прикрутити аналогічні алюмінієві і ретельно ізолювати гумової клейкою стрічкою. Після успішного підключення не залишається нічого, окрім як виміряти напругу в розетці за допомогою вольтметра або індикаторної викрутки.

 • . 6

  Якщо прилади дадуть позитивний результат, то слід вставити всі пристрій в стіну, закрутити болти, які активують бічні затискачі. Далі надіти зовнішню частину розетки і простежити наскільки рівно вона прилягає до стіни. Після цього можна сміливо експлуатувати обновку різними побутовими приладами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :