Як підключити радіатор АКПП?

як підключити радіатор акпп?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Радіатор
 • Інструмент
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб зменшити перегрів АКПП рекомендується встановити додатковий радіатор. Охолодження АКПП грає одну з найважливіших ролей. Саме додатковий радіатор не дозволяє автоматичної трансмісії перегріватися. Це здатне попередити всі можливі поломки і забезпечить автомобілю довгий термін експлуатації. Справа в тому, що перегрів АКПП тягне за собою такі проблеми як: · Повний вигоряння дисків зчеплення. Що вимагає їх негайної заміни. · Передчасно можуть стати досить щільними гумові ущільнення і самі сальники · У головному гідравлічному модулі можуть спостерігатися заклинювання клапанів · В електронному блоці АКПП будуть частіше спостерігатися збої. Що є одним з небажаних факторів. Як підключити радіатор, і за яких умов експлуатації автомобіля бажано його встановлювати? По-перше, це необхідно, якщо машина часто їде з перевантаженим причепом. По-друге, це, звичайно ж, їзда по бездоріжжю. Ну і нарешті, по-третє, постійне перебування в пробках.

 • . 2

  Так як встановити охолодження на АКПП? Як відомо, додатковий радіатор необхідно підвести в загальний контур. Тут він з легкістю знизити навколишнє температуру на кілька десятків градусів. Такий вплив дозволить вивести АКПП на безпечніший режим роботи, який дозволений електронікою. Як замінити радіатор грубки на автомобілі? Варто відзначити, що параметри радіаторів зовсім різні, залежно від марки машини. Тому для початку необхідно придбати відповідну модель. Після чого приступити до безпосереднього приєднанню. Для цього потрібно зняти бампер, решітку основного радіатора, і відбійник. Останній зняти дуже просто, він зазвичай кріпитися на 4-х болтах. Можна помітити, що на його зворотній стороні дуже багато отворів. Як розібрати радіатор швидко? Необхідно вибрати парочку більш-менш придатних отворів для кріплення додаткового радіатора. Після можна повертати основний радіатор на місце.

 • . 3

  Що стосується шланга для виходу олії з АКПП то його можна зняти повністю. Але це стосується, чи тільки шланга для основного радіатора, для додаткового він необхідний. Як перевірити радіатор вентилятора самостійно? Його потрібно закріпити за допомогою хомутів. Складність у цій справі може виникнути як раз таки зі шлангом, її просто напросто може не вистачити. Тому щоб уникнути цього форс-мажору, варто взяти її з запасом, бажано на пару метрів більше. Важливо потім все в правильній послідовності поставити на місце. За часом таке заняття не дуже витратне, знадобитися близько 2-х годин, щоб все робити. Як пофарбувати радіатор і чи варто взагалі це робити? Якщо дана робота виявилася дещо складною, то можна попросити у когось допомоги. Та й, зрештою, СТО зараз дуже багато. Тут у допомозі вже точно ніхто не відмовить, а от, скільки коштуватиме така послуга, сказати складно. Адже все залежить від області та вартості самого радіатора.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :