Як підключити розетку фаркопу на автомобілі?

як підключити розетку фаркопу на автомобілі?

Вам знадобиться
 • Роз’єм
 • Контакт
 • Штекер
 • Адаптер
Інструкція
 • . 1

  Підключення та монтаж розетки фаркопа бажано довірити фахівцям, так як її установка вимагає певних знань. Встановити розетку можна і самостійно, але потрібно дотримуватися деякі вимоги. Розетка монтується на спеціальному майданчику, яка знаходиться в захищеному від зовнішніх негативних впливів місці. Зазвичай вона оснащується стандартним роз’ємом, який може мати тринадцять чи сім контактів. Перед тим як підключити розетку фаркопа, потрібно враховувати, що вітчизняні машини зазвичай оснащуються роз’ємами з сімома контактами. Тринадцять контактів мають розетки для імпортних автомобілів, так як додаткові роз’єми призначені для підключення обладнання в причепах-будинках. Спочатку необхідно визначити призначення кожного окремого контакту штекера.

 • . 2

  Це потрібно зробити в першу чергу, перед тим як вивести розетку. При з’єднанні штекера та автомобільної розетки необхідно враховувати, що контакти повинні обов’язково розташовуватися дзеркально. Часто на машині вже встановлена розетка, а причіп обладнаний штекером. Кількість контактів може не збігатися, але переробляти підключення необов’язково. Можна використовувати спеціальний адаптер, який зрівняє число контактів. Встановити його також легко, як підключити ТВ розетку. Після визначення призначення кожного контакту, необхідно підключити проводку розетки фаркопа до автомобільної електричного кола.

 • . 3

  Для з’єднання бажано використовувати спеціальні роз’єми, щоб кріплення було якісним і надійним. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах. Підключення зазвичай проводиться біля колодки джгута. Це потрібно знати, перед тим як зібрати розетку. Колодка знаходиться поруч із задньою фарою, а також там розташовано спеціальне віконечко для заміни лампочки. Через це технологічний отвір легко контролювати з’єднання електричних проводів, щоб підключення розетки було надійним, інакше світлова індикація автомобіля і причепа може працювати не зовсім коректно.

 • . 4

  Але перед тим як полагодити розетку потрібно враховувати, що підключення додаткового обладнання змінює опір і силу струму в електричних ланцюгах автомобіля. Внаслідок цього збільшується потужність, що викликає спрацьовування захисних систем машини. Для запобігання неполадок необхідно використовувати електричний узгоджувальний адаптер, який володіє високим опором. З його допомогою можна забезпечити додатково харчування електроустаткування, але для роботи адаптера потрібне підключення його до акумулятора.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :