Як підключити розетку RJ — 45: технологія підключення

як підключити розетку rj- 45: технологія підключення

Вам знадобиться
 • Розетка RJ- 45
 • Викрутка
 • Кабель типу вита пара
Інструкція
 • . 1

  Розетки типу RJ- 45 використовуються для підключення до інтернету, телефонії, а також для передачі інформації, відеосигналу і т. д. Підключення, або, як це називають професійні монтажники, «обжим» розетки даного типу — не такий трудомісткий процес, як може здатися на перший погляд. Можна сказати, що в тому, як підключити розетку rj 45, немає нічого складного і при дотриманні деяких правил, зробити цю роботу зможе навіть непрофесіонал. Для початку слід розібрати розетку, щоб дістатися до контактної групи. З кабелю, якими буде проводитися підключення, необхідно зняти зовнішню ізоляцію на довжину 3 — 5 см.

 • . 2

  Потім, якщо розетка має гвинтові клеми, слід зняти ізоляцію з кожного проводка, що знаходиться під зовнішньою оболонкою. Робити це потрібно на довжину не більше 1 см. Такі клеми найчастіше використовуються в розетках viko. Завдяки чому, в тому, як підключити розетку viko, немає проблем навіть за відсутності спеціального інструменту. Якщо контакти розетки мають вигляд гребінки, то знімати внутрішню ізоляцію не потрібно. Кожен проводок укладається на своє місце і заталкивается за допомогою викрутки з тонким шліцом на максимальну глибину. Професійні монтажники для цієї мети користуються спеціалізованим інструментом — «забиванням».

 • . 3

  Однак купувати її для одиничної установки не має сенсу. Також існують розетки RJ- 45, які не потребують для обтискача взагалі ніякого інструменту. У них є спеціальна кришечка, закриваючи яку, проводки утапливаются на необхідну глибину, забезпечуючи, тим самим, надійний контакт. Такі клеми часто використовуються в розетках фірми «Легранд». Думаю тепер питання, як підключити розетку «ЛеГранд», виникати не повинен. Після всіх цих дій розетку потрібно зібрати і встановити на місце.

 • . 4

  Як правило, контактна група розетки має колірне кодування, відповідно до якої і потрібно вести підключення. У багатьох виникає питання, як правильно розташувати розетки RJ- 45? Тут будь-яких правил не існує, їх можна розташовувати практично в будь-якому місці, головне, щоб довжина кабелю від розетки до кросу не перевищувала 100 метрів, інакше будуть відбуватися втрати інформації. У тому, як встановити розетку в гіпсокартон, також не повинно виникнути особливих труднощів. Монтаж відрізняється лише застосуванням підрозетника для пустотілих (сухих) перегородок. Як видно монтаж розетки RJ- 45 — справа не важка, що не вимагає особливих навичок і не віднімає багато часу. Навчитися цьому під силу будь-якій людині, і, я сподіваюся, що дана стаття зможе в цьому допомогти. .

 • . 5

  Як видно монтаж розетки RJ- 45 — справа не важка, що не вимагає особливих навичок і не віднімає багато часу. Навчитися цьому під силу будь-якій людині, і, я сподіваюся, що дана стаття зможе в цьому допомогти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :