Як підключити телефон до комп’ютера?

як підключити телефон до комп'ютера ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
 • Usb-шнур (дата-кабель)
Інструкція
 • . 1

  Сучасні мобільні телефони здатні не тільки здійснювати і приймати дзвінки, відправляти повідомлення, а й фотографувати, записувати відео і відтворювати музику. Але, незважаючи на те, що пам’ять телефону можна розширити за допомогою карти, періодично виникає необхідність переносити дані на інший носій або, навпаки, копіювати дані з іншого носія на телефон. Безумовно, комп’ютер є найбільш популярним сховищем даних. Отже, як підключити телефон до комп’ютера, щоб зробити обмін даними?

 • . 2

  Найбільш надійним способом підключення є usb-кабель. У першу чергу необхідно включити комп’ютер і телефон. Спочатку підключаємо кабель до usb-роз’єму телефону. Потім другий кінець дата-кабелю встромляємо в usb-порт комп’ютера. Після цього на моніторі комп’ютера з’явиться напис про виявлення нового обладнання і необхідності установки драйверів до нього. Для цього необхідно вставити диск, який йшов в комплекті з телефоном, в дисковод комп’ютера, і далі слідувати підказкам на моніторі. Якщо в комплекті до телефону не було диска з установочними файлами або ж він був втрачений в процесі експлуатації, то необхідно зайти на сайт виробника і скачати драйвера там. У подальшому при з’єднанні комп’ютера з телефоном, останній буде визначатися автоматично.

 • . 3

  Таким чином, ми дізналися, як підключити телефон до комп’ютера. Однак крім правильного підключення необхідно також вміти і коректно завершувати сеанс з’єднання телефону і комп’ютера. Для цього обов’язково необхідно використовувати безпечне вилучення пристрою. Значок безпечного відключення можна знайти на нижній панелі інструментів робочого столу, у правому нижньому кутку, поруч з годинником. Після цього можна діставати обидва кінці кабелю з usb-роз’ємів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :