Як підключити телефон до розетки: схема підключення телефонних проводів

як підключити телефон до розетки : схема підключення телефонних проводів

Вам знадобиться
 • Телефон
 • Розетка
 • Викрутка
 • Перфоратор
 • Умілі руки
Інструкція
 • . 1

  Придбано новий телефон. Майстри з підключення до телефонної мережі чекати довго, можна спробувати зробити це самому. Було б бажання. Придбавши стаціонарний телефонний апарат, необхідно в першу чергу звернути увагу на роз’єм телефонного кабелю. Чи підійде він до розетки, встановленої в квартирі? У будинках старої споруди встановлювалися телефонні розетки зразка РТШК- 4. Хороші радянські розетки. Але, якщо в руках сучасний апарат, розетку необхідно змінювати.

 • . 2

  Купувати нову розетку потрібно і в тому випадку, якщо є бажання встановити телефон в іншій кімнаті або в спальні. Таким чином, спочатку слід придбати все необхідне, а тільки потім думати, як підключити телефон до розетки. Беручись за підключення телефону, слід знати, що проведені роботи ніяк не можуть позначитися на працездатності мережі і самого апарату. Напруга телефонної мережі — близько 60 в, що безпечно для людини. Лише під час дзвінка виникає напруга порядку 100 — 120 в — може «пощипати» пальці. Під час підключення рекомендується не класти трубку на телефон (стрибка напруги не буде).

 • . 3

  У сучасних телефонів іноземного виробництва на кінці шнура вилка марки RJ- 11 ( 12). І купувати слід розетку тієї ж марки. Розетка виконана з ударостійкого негорючого полімеру і може мати різну колірну забарвлення. Існують настінні варіанти виконання розетки і вбудовуються в стіну. Корпус розетки складається з 2-х частин: основи і кришки. Натиснувши на стінки корпусу пальцями однієї руки і почувши клацання пластмасових засувок, стає зрозуміло, як розібрати розетку. Кришка легко знімається.

 • . 4

  Розетка RJ- 11 випускається 2-х видів: 4 P 4 Cи 6 Р 4 С. У першому — 4 контакту, у другої — 6 контактів. У будь-якому випадку проводи телефонної лінії слід підключати до контактів 3 і 4. Усередині розетки видно колір проводів, підключених до цих контактам — червоний і зелений. У мережі всього 2 дроти, і не треба боятися переплутати: який — куди. Від зміни полярності нічого не змінюється. Зараз випускаються розетки з набором різних роз’ємів. Поруч з RJ- 11 в одній пластмасовій коробочці розміщують роз’єм RJ- 45 для з’єднання комп’ютера з локальною мережею. Коштує така розетка від 300 до 700 руб. І не треба ламати голову, як підключити блок розеток, адже колірна гамма проводів залишається колишньою.

 • . 5

  Якщо придбано розетка, що вбудовується в стіну, то потрібно запастися перфоратором. Як зробити отвір під розетку — зараз стане ясно. Треба накреслити на стіні контур розетки, вставити в перфоратор широкий бур і пробурити отвори по цьому контуру на глибину розетки. Додатково зробити кілька отворів в центрі контура. Взяти зубило і відколоти внутрішні шматки контура. Після розміщення розетки залити прорізи розчином гіпсу. Якщо з’явилася необхідність у додатковій розетці, то проблема — як підключити 2 розетки, вирішується просто. Потрібно з’єднати проводами відповідні контакти розеток. Розетка підключена. Можна вставити вилку телефону в розетку і подзвонити друзям.

 • . 6

  Якщо з’явилася необхідність у додатковій розетці, то проблема — як підключити 2 розетки, вирішується просто. Потрібно з’єднати проводами відповідні контакти розеток. Розетка підключена. Вставляємо вилку телефону в розетку і дзвонимо друзям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :