Як підключити телефонну розетку самостійно?

як підключити телефонну розетку самостійно ?

Вам знадобиться
 • Розетка
 • Самонарізи
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Телефонну розетку взагалі можна і не підключати, якщо вона вже є в будинку. Якщо ж ні, тоді доведеться постаратися. Але підключати таку розетку зовсім неважко, а встановлювати можна без виклику фахівця. Перед тим, як підключити телефонну розетку, необхідно здійснити візит в магазин для її придбання. Розетки для телефонів бувають двох типів, а саме мініатюрна (RJ- 11) і великогабаритна (РТШК- 4). Також буває іноді в асортименті універсальна, яка підходить для будь-яких роз’ємів. Вибирати таку розетку слід виходячи з власного телефонного апарату. Тобто перед вибором слід поглянути на сам телефон, щоб зрозуміти яку розетку брати і яка ідеально підійде конкретно для даного апарату. Також для установки буде потрібно телефонний кабель, кабельний короб і саморізи, які необхідні для кріплення.

 • . 2

  Спочатку необхідно взяти кабельний короб і встановити його за допомогою саморізів. Всередині короба проводиться кабель, після чого короб закривається. Нова розетка встановлюється на стіну, а нею вже підключається кабель. Спосіб, як підключити розетку, вибирається вже виходячи з того, який тип самої розетки встановлюється. Розетка, яка за своїм типажем відноситься до RJ- 11, під’єднується за допомогою провідників кабелю, які підключаються до двох середнім контактам. Крайні контакти залишаються голими. У багатьох, хто намагається самостійно встановити телефонний розетку, виникають питання, що стосуються саме цих нюансів. Якщо використовується розетка типу РТШК- 4, то тут завдання виникає трохи складніше. Тут контакти під’єднуються таким же чином, як і в вилці самого телефонного апарату. Найчастіше це праві контакти, проте буває по-різному. Тобто найкраще відкрити вилку телефону і переконатися, після чого підключити контакти також із зворотного боку. Перед тим, як зробити розетку, слід відкрити стару таку ж розетку.

 • . 3

  Новий кабель повинен бути підключений паралельно старому. У момент, коли розкривається розетка, слід дотримуватися правил техніки безпеки. Тобто мається на увазі те, що необхідно просто зняти трубку телефону. Це пояснюється тим, що будь-який вхідний дзвінок здатний завдати електричний удар. Напруга, під яким знаходиться лінія зв’язку, становить від 40 до 60 В. Але це в той момент, коли трубка просто лежить на апараті. У момент же дзвінка напруга моментально зростає і коливається вже в межах 120 В. Якщо зняти трубку в момент дзвінка, то напруга відразу ж знижується до показника від 6 до 12 В. Коли розетка буде вже закрита, можна вже класти трубку телефону. Остання операція описує варіант, якщо в будинку або квартирі функціонує кілька апаратів. До старої розетки телефон також підключається. Тепер можна перевіряти, чи працює апарат. Також слід перевірити, чи працюють апарати, які під’єднані паралельно.

 • . 4

  Взагалі розетки останнім часом зустрічаються в основному нові (типу RJ- 11). Однак у старих будинках або квартирах, в яких давно не проводився ремонт, зустрічається той самий радянський варіант, який відомий як РТШК- 4. Вважається навіть, що дана розетка з таким роз’ємом набагато практичніше і надійніше нової. Але це питання можна віднести до філософських. Крім цих двох типів розеток зустрічалися і універсальні, до яких підходили вилки обох цих типів. Знаючи всі нюанси, як встановити розетку, можна з особливою легкість зробити це самому, при цьому заощадивши свої кошти і час, який потрібно було б для очікувань майстра.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :