Як підключити три розетки, маючи один силовий кабель?

як підключити три розетки, маючи один силовий кабель?

Вам знадобиться
 • Прилад
 • Кабель
 • Розетки
Інструкція
 • . 1

  Так, якщо з якихось причин потрібно провести підключення декількох електричних приладів від одного живильного кабелю, то слід виконати ряд послідовних операцій. А саме перед тим як підключити три розетки, слід уважно продумати місця розташування зазначених приладів.

 • . 2

  Потім слід знеструмити приміщення і прийняти всі необхідні заходи, що дозволяють виключити можливість повторного або помилкового включення напруги. Правильність подібних дій можна визначити шляхом використання спеціального обладнання, для чого можуть знадобитися знання, як перевірити розетку мультиметром, щоб упевнитися в повному відключенні електроживлення.

 • . 3

  Після, потрібно провести монтаж зазначених електроприладів, для чого в стіновий порожнини слід підготувати поглиблення для настановних коробок і зробити фіксацію останніх врівень зі стіновий площиною. Якщо планується здійснювати одночасне підключення трьох розеток, то попередньо рекомендується настановні коробки зібрати в єдиний блок.

 • . 4

  Таким чином, можна буде забезпечити присутність електророзподільних пристроїв в місцях найбільшої потреби, а невикористовувані прилади можна демонтувати, для чого слід ознайомитися з технологією, пов’язаної з тим, як прибрати розетку. І при необхідності паралельно з монтажними роботам здійснити і видалення непрацюючого обладнання.

 • . 5

  Подальше підключення розеток зводиться до того, що в настановних коробках продавлюються бічні отвори, в які пропускається відрізки кабелю (довжиною близько 300 мм) . Потім за допомогою електромонтажного інструменту провідники розправляються і здійснюється паралельне підключення всіх розеток, що входять до складу групи. Правильність виконання даної операції слід уточнити перед тим, як перевірити заземлення в розетці.

 • . 6

  Фінальним етапом підключення трьох розеток є підвід і комутація силового кабелю від розподільного пристрою до однієї (найближчій) з розеток, що дозволяє істотно знизити собівартість виконання електромонтажних операцій. Тому перед тим як розмістити розетки на кухні, бажано враховувати можливість використання зазначених модульних збірок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :