Як підключитися до мережі інтернет, що для цього потрібно?

як підключитися до мережі інтернет , що для цього потрібно?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
 • Володіння ПК
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день, важко уявити комп’ютер без інтернету. Користувач такого комп’ютера відчуває багато незручностей і має обмежені можливості в роботі. Але це легко можна виправити, ознайомившись з інформацією, як підключитися до інтернету.

 • . 2

  Для цього, спочатку необхідно оснастити комп’ютер мережевим обладнанням. Далі потрібно зробити необхідні настройки. Через «Пуск» відкрити «Панель управління» → «Мережа та підключення до інтернету». У вікні вибрати пункт «Мережеві підключення» і клацнути мишкою на відповідному підключенні. У розділі «Властивості», потрібно відкрити вікно «Додатково» → «Загальний доступ до підключення інтернету» і відзначити пункт «Встановлювати виклик на вимогу».

 • . 3

  Після підтвердження змін, мережева карта отримає свій локальний адресу. У Windows, установки інтернету досить прості, і дозволяють підключити декілька комп’ютерів одночасно, об’єднавши їх локальною мережею. Однак, як підключити мережу між комп’ютерами?

 • . 4

  Для того щоб об’єднати потрібний комп’ютер з комп’ютером-донором, потрібно його налаштувати за допомогою облікового запису адміністратора. У панеле під назвою «Управління комп’ютера», який слід підключити, необхідно зайти в «Мережеві підключення» → «Підключення по локальній мережі». В «Властивостях» потрібно відкрити розділ «Загальні» і викликати «Властивості протоколу інтернету TCP / IP». Після встановлення значення «Отримати IP-адресу автоматично», необхідно натиснути «Ок».

 • . 5

  Щоб відкрити доступ до інтернету, більшість користувачів вважають за краще створювати власну локальну мережу. Для її створення необхідно знати, які параметри задавати комп’ютеру. Перед тим, як відкрити доступ до мережі, потрібно вибрати обладнання, яке цей доступ буде забезпечувати. Відкривши властивості підключення, необхідно зайти в меню «Доступ» і поставити галочку біля рядка «Дозволити доступ до інтернету даного комп’ютера». Після чого, зберегти налаштування.

 • . 6

  Підключення до інтернету, комп’ютерів із загальною локальною мережею, здійснюється через комп’ютер-сервер, який виступає донором інтернету. З цього випливає питання: як роздати інтернет по мережі? Для цього потрібно, щоб комп’ютер-сервер мав з’єднання з інтернетом і локальною мережею. Відкривши «Пуск», потрібно натиснути пункт «Виконати», і в віконці, ввести команду «ncpa. Cpl», після чого натиснути Enter. Далі, відкривши вікно «Мережа та інтернет» → «Мережеві підключення», необхідно вибрати із списку, потрібне підключення, і за допомогою правої кнопки мишки, вибрати розділ «Властивості», в которомоткрить загальний доступ до підключення, зазначивши рядок «Дозволити іншим користувачам … ». Після цього, вибрати потрібне з’єднання і клікнути «Ок».

 • . 7

  У ситуації, коли потрібно об’єднати декілька комп’ютерів локальної мережею без використання кабелів, встановлюється бездротова мережа. Це теж робиться досить легко. Головне, перед тим, як встановити бездротову мережу, потрібно детально вивчити послідовність дій, і придбати Wi-Fi адаптер. Він повинен відповідати операційній системі. Якщо адаптер розроблений під стару версію операційної системи, він працюватиме некоректно і створювати масу незручностей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :