Як підкорити серце дівчини і закохати її в себе?

як підкорити серце дівчини і закохати її в себе?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Завзятість
 • Цілеспрямованість
Інструкція
 • . 1

  Справжні дівчата не люблять, коли «купують» їх прихильність. Не варто дарувати їм дорогі або позбавлені смаку подарунки. Подарунок має виходити від серця. Спробуйте писати їй листи, тільки не пишіть визнання в любові. Діліться з нею у листах про те, що сталося у вашому житті, і про те, як шкода, що її не було в цей час поруч. Головне щирість, і тоді дівчина вам точно повірить. Якщо ви хочете знати, як підкорити серце дівчини, станьте для неї, перш за все, справжнім другом, постарайтеся стати для неї найкращим і незамінним. Робіть тільки ті подарунки, які дійсно їй будуть цікаві. Тоді вона зрозуміє, що вам цікаві її захоплення та уподобання.

 • . 2

  Якщо дівчина народилася під знаком Рака, вона дуже ранима, їй потрібна ніжність і турбота. Жінка-Рак не люблять конфліктних ситуацій, важко їх переживає. І якщо вам цікаво, як завоювати серце Рака, постарайтеся в подібні хвилини перебувати поруч з нею і допомогти їй. Вашу допомогу вона оцінить набагато більше, ніж, якби ви принесли їй шикарний букет квітів. Для неї набагато важливіше, якщо ви вмієте співчувати і переживати.

 • . 3

  Представниці жіночої статі, які народилися під знаком Тельця дуже добрі, м’які, уважні жінки. Жінка-Телець часто показує амбіції, але в теж час вона не примхлива. Найчастіше вона сама вибирає собі партнера, тому нав’язувати їй своє суспільство не варто. Якщо ви не знаєте, як завоювати Тельця, просто проявіть фантазію. Вона цінує охайність, для неї все добре в міру. Вона зможе оцінити і зовнішній вигляд і запрошення на вечерю в ресторан. Тільки потрібно пам’ятати про те, що кухня повинна бути відмінною, так як вона прекрасна господиня. Вона оцінить приємну музику і довірлива розмова.

 • . 4

  Жінка-Овен дуже м’яка, пристрасна і різностороння натура. Вона одночасно хоче підкорятися своєму чоловікові і підпорядкувати його собі. Спокушати її потрібно рішуче і в теж час романтично. Перед тим, як завоювати серце Овна, потрібно навчитися зрозуміти цю жінку. Вона любить оригінальні букети квітів і картини, їй цікаво все нове і це може тривати нескінченно. Її потрібно постійно завойовувати, дивувати і відкривати їй нові світи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :