Як підкреслити скули: простий рецепт

як підкреслити скули: простий рецепт

Вам знадобиться
 • Косметичні засоби
 • Стрижка
Інструкція
 • . 1

  Сучасна мода на худобу і незграбність форм змушує жінок винаходити різні способи для досягнення бажаного зовнішнього вигляду. Округлості фігури модниці вміло приховують за допомогою одягу, а зробити обличчя привабливішим можна за допомогою косметики і зачіски, наприклад. Вигідно підкреслені вилиці візуально витягають обличчя і допомагають створити стильний образ. Про те як підкреслити вилиці підручними засобами можна дізнатися з цієї статті.

 • . 2

  Використання бронзера або тонального крему темного відтінку — відмінний спосіб затемнити лінію щік, тим самим, виділити вилиці. Важливо ретельно розтушовувати ці кошти при нанесенні, щоб створити відчуття природної глибини западин на щоках. При відповіді на питання — як зробити вилиці виразніше, не можна не згадати і про крем для автозагара. Систематичне нанесення спеціального складу на вилиці сприяє потемнінню оброблюваної зони на обличчі. Правильне поєднання декількох з перерахованих вище засобів допоможе найбільш результативно коректувати форму особи.

 • . 3

  Рум’яна — одне з найпоширеніших косметичних засобів, для щоденного нанесення макіяжу. Як зменшити вилиці за допомогою рум’ян? Потрібно наносити засіб на всю лінію скул, щоб створити матуючим ефект, який приховає глибокі ями на щоках. Також з метою зменшення скул можна виконувати спеціальні вправи, що сприяють розвитку м’язів обличчя і поліпшенню рельєфу щік. Потрібно лише виконувати прості рухи губами, витягаючи їх і повертаючи в звичне положення. Грамотно підібрана зачіска також здатна усунути недоліки форми обличчя. Як прибрати вилиці за допомогою стрижки? Візуально вкоротить обличчя «драбинка» з волосся, пряма густа чубчик. Для виділення скул відмінно підходить подовжене каре, короткі «чоловічі» стрижки, косий чубчик, будь-які інші варіанти з укороченими волоссям на маківці.

 • . 4

  Високі вилиці — тренд нинішнього сезону. Недарма відомі голлівудські модниці — Вікторія Бекхем, Гвінет Пелтроу, Дженніфер Лопес використовують різні способи, щоб вигідно відтінити глибину щік. Щоб зрозуміти як виділити вилиці самостійно за допомогою нехитрих прийомів потрібно лише придбати спеціальні косметологічні засоби і ретельно продумати свій образ. Рекомендується для початку спробувати створити декілька варіантів макіяжу за допомогою вищеперелічених засобів, щоб виявити оптимальний. Що стосується волосся, краще скористатися послугами професійного перукаря, який підкаже, яку стрижку краще всього зробити, щоб скорегувати форму обличчя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :