Як підписати листівку дівчині з освідченням у коханні?

як підписати листівку дівчині з освідченням у коханні?

Вам знадобиться
 • Інтрига
 • Листівка
 • Фантазія
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Бажано звернути увагу на те, як дівчина любить, щоб її називали. Можна використовувати це ім’я в зверненні до неї на листівці. Вітається бути скромним, але не скупим на ніжні слова. Ще треба пам’ятати про те, що всі дівчата люблять компліменти. Звернення і пара теплих пропозицій можуть виявитися цілком достатніми. А якщо так співпало, що дівчина нарівні з чоловіками служить батьківщині, можна подумати, як зробити листівку 23 лютого.

 • . 2

  Бажано звернути увагу на те, як дівчина любить, щоб її називали. Можна використовувати це ім’я в зверненні до неї на листівці. Вітається бути скромним, але не скупим на ніжні слова. Ще дівчата люблять компліменти. Звернення і пара теплих пропозицій можуть виявитися цілком достатніми. А якщо так співпало, що дівчина нарівні з чоловіками служить батьківщині, можна подумати, як зробити листівку 23 лютого.

 • . 3

  Тепер, коли листівка підібрана відповідно з характером дівчини, залишилося продумати, як краще підписати листівку і прикрасити її. Фрази потрібно підбирати відповідно до дизайну картки. Якщо картинка яскрава, помітна, то можна вжити пару сміливих слів. Якщо відтінки більш ліричні, то сюди ідеально впишуться м’які та ніжні слова. А саме визнання краще приберегти «на десерт».

 • . 4

  Є ще маса варіантів того, як прикрасити листівку, зробивши її оригінальною. Наприклад вкласти туди щось: засушений квітка чи маленьку плоску іграшку, або зовсім намалювати щось самому. До речі, найоригінальніші картки іноді потрапляють до музеїв листівок, яких більше 10 в усьому світі. Але якщо сумніви виявилися сильнішими таланту, то краще не ризикувати і залишитися нейтральним в оформленні. Найголовніше — завжди пам’ятати про те, що найбільше в будь-якому подарунку цінуються чисті наміри і щирі почуття.

 • . 5

  Є ще маса варіантів, наприклад вкласти туди щось: засушений квітка чи маленьку плоску іграшку, або зовсім намалювати щось самому. До речі, найоригінальніші картки іноді потрапляють до музеїв листівок, яких більше 10 в усьому світі. Але якщо сумніви виявилися сильнішими таланту, то краще не ризикувати і залишитися нейтральним в оформленні. Найголовніше — завжди пам’ятати про те, що найбільше в будь-якому подарунку цінуються чисті наміри і щирі почуття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :