Як підписати листівку до дня народження?

як підписати листівку до дня народження?

Вам знадобиться
 • Листівка
 • Вітальний текст (вірші або проза)
 • Кольорові ручки або фломастери
Інструкція
 • . 1

  Душевно підписана листівка стане відмінним доповненням будь-якого подарунка або яскравим самостійним презентом. Сучасність пропонує така різноманітність листівок самих різних стилів і напрямків, різних конструкцій і дизайну, що впору і загубитися. Але вибрати вподобаний і відповідний до конкретного приводу варіант — це лише півсправи. Потрібно ще його красиво оформити. Приміром, як підписати листівку на день народження? Банальні і недбалі чотиривірші, якими усипаний весь інтернет, навряд чи чіпатимуть кого-небудь. Краще вже написати кілька простих, але щирих пропозицій прозою, ніж в сотий раз цитувати побиті римовані рядки.

 • . 2

  Звичайно, не кожному дано літературний талант, що дозволяє створювати самостійно душевні, ефектні вітальні послання. І коли серйозний привід, а привітати хочеться неодмінно яскраво і феєрично — варто звернутися до професіоналів. Сьогодні багато поети працюють в жанрі індивідуальних привітань. Замовляючи індивідуальне поздоровлення близькій людині, варто вказати не тільки ім’я і вік, а й інші важливі моменти, про які хотілося б обов’язково згадати. Адже саме такий підхід дозволить скласти по-справжньому оригінальне, індивідуальне, душевне привітання.

 • . 3

  З’ясувавши, який саме зміст буде в листівці, важливо продумати, як краще розташувати його на вітальному листі. Наприклад, як підписати листівку подрузі на день народження? Почати потрібно з обіг — це можуть бути стандартні для таких випадків слова «дорога», «кохана» або більш яскраві епітети: «неповторна», «феєрична» і т. д. Доречно використовувати не тільки повне ім’я, але й прізвисько (якщо воно не образлива). Далі повинен слідувати вітальний текст — вірші чи проза. Заключний елемент — підпис, яка неодмінно повинна відповідати стилю всього тексту (бути офіційною або, приміром, гумористичної). Як варіант, можна вибрати листівку з готовим типографическим текстом. Тоді залишиться тільки вписати звернення, підпис, ну і додати кілька слів від себе.

 • . 4

  До речі, придумати оригінальні привітання можна все-таки спробувати самостійно. Існують спеціальні онлайн-сервіси, які допоможуть створити справжній вітальний шедевр. Такими є, наприклад, сайти-ріфматори (що видають слова, що римуються із заданим користувачем словом) і сінонімайзери, які надають список синонімів, що допомагають урізноманітнити текст і вберегти його від зайвих повторень. Для натхнення можна погортати вже готові тексти привітань, фейлетони, вірші. У кожному разі, привітання, складене власноруч від душі, неодмінно отримає найвищу оцінку і вкаже на особливе ставлення і повагу того, хто дарує до адресата.

 • . 5

  Ті, хто думають, що листівка це минуле століття — вельми помиляються. У багатьох цивілізованих країнах до цих пір прийнято користуватися послугами пошти і неодмінно вітати своїх рідних і близьких вітальними листівками. З цього приводу проводяться навіть соціологічні дослідження, які свідчать про те, що країни, в яких кількість відправлених листівок значне — живуть краще. Сучасні вітальні картки є справжніми витворами мистецтва. Дуже популярні сьогодні вироби ручної роботи — такі листівки єдині у своєму роді, просякнуті особливим теплом і душевністю. Вони виготовляються з різних матеріалів з використанням різних декоративних елементів.

 • . 6

  Вибравши цікаву листівку і вписавши в неї оригінальні привітання, можна створити по-справжньому дорогий (у плані душевності та щирості) подарунок. До того ж, цей презент претендує залишитися довгої пам’яттю, адже багато зберігають вітальні листівки, час від часу переглядаючи їх, перечитуючи щирі рядки. І саме ці листові видання, оформлені зворушливими привітаннями, викликають безліч позитивних емоцій і спогадів, зачіпають найтонші струни душі. Насправді, листівка — це не яка-небудь там дрібничка, а тепле душевне послання, лист про теплі почуття.

 • . 7

  Отже, щоб незабутньо привітати своїх рідних і близьких на свято, будь то день народження або будь-який інший, можна оригінально підписати ефектну вітальну картку. Варіації таких просто вражають! Різні за формою, розміром, варіантам складання, змістом і стилем листівки дають можливість зробити приємний презент близькій людині, причому в люб’язною і ненав’язливій формі. І взагалі, сучасна вітальна листівка — це високотехнологічний продукт, що поєднує в собі різноманітні способи обробки з високоякісним друком. Відшукавши в різноманітності листівок найбільш підходящий варіант і доповнивши його зворушливими словами, можна отримати вишуканий і неповторний подарунок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :