Як підписати листівку колезі: привітання та побажання

як підписати листівку колезі: поздоровлення і побажання

Вам знадобиться
 • Ручки
 • Оригінальне привітання
 • Папір
Інструкція
 • . 1

  Легко підписати листівку одному, мамі, татові, але от, коли справа стосується колективу, то зазвичай не знають, як підписати листівку колезі, щоб дотриматися всіх правил етикету. З самого початку слід визначитися з оформленням листівки. Якщо колега близький друг або відносини з ним досить теплі, то можна вибрати щось більш веселе і смішне. Але найкраще, звичайно, дотримуватися трохи строго і офіційного виду. Для цього можна поцікавитися, як зробити листівку орігамі і піднести індивідуальний подарунок.

 • . 2

  Найголовніше — звернення. Можна звернутися просто по імені: «Дорогий …» або ж написати ім’я — по батькові для більшої офіційності. У такому своєрідному вступ можна вписати посаду співробітника або висловити свою повагу.

 • . 3

  Текст побажання повинен бути щирим і теплим. Не важливо, що людина може бути зовсім навіть не близьким по духу, перевагам, якщо листівка призначена для поздоровлення (що власне і логічно), то підписувати її треба від усього серця! Слід уникати простих і шаблонних фраз, які побиті: «довгих років життя», «виконання всіх бажань», «здоров’я, удачі» — всі вони настільки запам’ятовуються і стандартні, що людина, побачивши їх, просто перестає читати і, лише для вигляду, посміхається. Потрібно проявити фантазію і вписати те, що дійсно потрібно цій людині.

 • . 4

  Стислість — сестра таланту, тому не слід писати величезний текст з нудними побажаннями. Зазвичай достатньо лаконічно, максимум в декількох реченнях, передати суть побажання. Для більш сильного ефекту можна дізнатися, як зробити листівку з сюрпризом або купити готову, щоб порадувати співробітника.

 • . 5

  Важливо знати, що почерк повинен бути рівним і строгим. Ні в якому випадки, не можна додавати всілякі малюнки і декорації. Наприклад, до того як відправити мерехтливу листівку колезі, потрібно бути впевненим у тому, що ділові відносини знаходяться на більш теплому рівні. Вступ і кінцеву підпис можна написати червоними чорнилом, а сам текс чорними і або синіми.

 • . 6

  Також можна дізнатися, як зробити листівку на ювілей своїми руками і піднести колезі свій особистий подарунок. Підписати листівку прийнятно і віршами, але вибирати їх потрібно дуже ретельно. Будь вірш повинен бути не тільки стислий і цікавий, а й перебувати в гармонії з самим оформленням листівки.

 • . 7

  І нарешті, підпис. Якщо листівка жартівлива, то і підписати її можна у відповідному стилі. У серйозному ж побажанні найкраще просто написати прізвище та ім’я або вказати посланника: «Ваш колега …». Найголовніше, щоб у всьому жила любов, навіть у маленькій ділової листівці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :