Як підписати листівку на День Народження: оригінальні ідеї

як підписати листівку на день народження: оригінальні ідеї

Вам знадобиться
 • Листівка (куплена і зроблена)
 • Спільні спогади
 • Гарний почерк або шрифт
 • Мережа Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Як підписати листівку на День Народження: оригінальні ідеї. Спочатку потрібно визначитися з тим, яку листівку подарувати — куплену в магазині або зроблену своїми руками. У більшості листівок, що продаються в магазині, вже написаний готовий текст з досить стандартними і банальними побажаннями. Але, якщо хочеться показати імениннику, що він по-справжньому доріг, то звичайно ж краще або купити листівку без підписів, або зробити листівку своїми руками, і знати те, як підписати листівку оригінально.

 • . 2

  Найкраще, якщо в листівці будуть написані власні та щирі побажання людині, святкують День Народження. Не варто брати поздоровлення з Інтернету, особливо, у віршованій формі — це виглядає дещо пішло і не відображає думок і почуттів, хто дарує. Якщо є навички, то краще самому заримувати привітання — воно буде особливо цінно для іменинника. Текст листівки повинен бути написаний грамотно, і найголовніше — утримувати особисте ставлення, відсилання до якихось загальним спогадами і випадками, які сталися разом з дарує і іменинником. Така листівка буде виглядати оригінально і, що найважливіше, щиро.

 • . 3

  Є і ще один варіант — можна створити листівку на комп’ютері в спеціальних програмах для роботи з фотографіями і картинками (Photoshop, CorelDrew), але тоді актуальне питання про те, як безкоштовно відправити листівку через Інтернет або роздрукувати її. Спочатку до того, як роздрукувати листівку. Можна звернутися в фото-салон, де печатка буде проведена на хорошому принтері і спеціальному папері для листівок. У салоні можуть роздрукувати листівку будь-якого розміру. Але можна провести друк і вдома, особливо якщо листівка невелика. Необхідно лише наявність принтера і фотопаперу, або паперу для листівок — найкраще від виробника принтера.

 • . 4

  Тепер до того, як відправити листівку через Інтернет. У кожного користувача мережі Інтернет в наші дні є свій власний електронну поштову адресу. Всі популярні сервери електронної пошти здатні на відправку картинок, за допомогою прикріплення їх письму. Все що потрібно для відправки — зберегти свою картинку-листівку в одному з доступних форматів (наприклад,.jpg,.gif та інших), і прикріпити її до листа, адресованого імениннику. Інший спосіб відправки листівок — відправка через соціальні мережі. Безліч користувачів мережі зараз зареєстровано в соціальних мережах — Google+, Мій Світ від Mail. ru, Twitter, Facebook, «Вконтакте», «Однокласники» — це лише найпопулярніші сервіси для спілкування.

 • . 5

  По-великому рахунку в тому, як в «Одноклассниках» відправити листівку або зробити це в будь-який інший соціальної мережі, різниці немає. На кожному сайті існує система особистих повідомлень, до якому вже давно є можливість прив’язки звукових і графічних файлів. План такий же, як і з електронною поштою — листівку зберігаємо в доступному форматі і прикріплюємо до листа. Є й інший варіант — «Вконтакте» і в «Однокласниках» є додатки з готовими листівками. Потрібно всього лише зайти в нього, вибрати необхідну листівку з каталогу в додатку і вибрати друга-іменинника і клацнути на «відправити листівку». Листівка може стати гідним доповненням до основного подарунка і стати гарним приводом для позитивних емоцій святкує День Народження.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :