Як підписати листівку на весілля: цікаві ідеї

як підписати листівку на весілля : цікаві ідеї

Вам знадобиться
 • Кольоровий папір
 • Картон
 • Ножиці
 • Клей
Інструкція
 • . 1

  Друзі або знайомі вирішили поєднуватися узами шлюбу. Запросили на весілля, а приїхати на неї немає ніякої можливості. Що робити? Перше: відправити привітання поштою. Підписати листівку і опустити її в поштову скриньку. Звичайно, потрібно це зробити заздалегідь, щоб поздоровлення прийшло вчасно: напередодні торжества, а в ідеалі — в сам день одруження. Для цього можна скористатися готовими вітальними виробами, які удосталь є в спеціальному відділі магазину, який торгує друкованими виданнями. Найчастіше, вони вже оснащені побажаннями і красивими словами. А якщо ні? Як підписати листівку на весілля? Чергові побажання типу «рада вам так любов» не зіпсують погоди, але не справлять належного враження. А що конкретно написати, щоб на поздоровлення звернули особливу увагу? Дуже буде здорово, якщо текст виявиться віршованим і в міру жартівливим. Наприклад, таким: Не вважайте між деломЛюбопитство чимось безглуздим: Чому наречена в білому, А наречений при цьому в чорному? Хоч в подробицях, хоч Краткова відповідь мені дайте тільки: Чому хлопцям солодко, А гостям подайте «гірко»! . .

 • . 2

  В епоху розвитку новітніх технологій гріх не скористатися Всесвітньою павутиною під назвою Інтернет. Можна написати лист, а до нього прикріпити файл з подарунковій листівкою. Як зробити листівку в «Ворді»? Найпростіший спосіб: завантажити вподобані листівки з мережі, потім відкрити програму «Ворд» і комп’ютерною мишкою перетягнути картинку на відкрилося поле. За допомогою підгонки розмірів зображення вибрати оптимальний варіант, а нижче його або вище надрукувати добре побажання молодятам. Потім виділити тест і в розділі Шрифт підібрати найсимпатичніший. Як зробити листівку скрапбукінг? По-перше, слід уточнити, що таке скрапбукінг? А це вид такого рукодільного мистецтва, яке застосовується при оформленні сімейних альбомів. Зазвичай це представляється як фотографії, обрамлені своєрідним колажем із аплікацій, газетних і журнальних вирізок і інших аксесуарів. Ось у такій формі і робиться листівка до весілля. На картонний лист в центрі наклеюється привітання, написане каліграфічним почерком і прикрашене віньєтками. А на поле навколо розміщуються білі трояндочки, святкові стрічки, фігурки голубків та інші схожі милі дрібнички, пов’язані з торжеством одруження.

 • . 3

  А що якщо ви зібралися поєднуватися узами шлюбу і вирішили гостей скликати оригінальним способом? Як зробити запрошувальну листівку на весілля? Якщо вдатися до допомоги комп’ютера, то найкращим виходом буде використання програми Фотошоп. З нею ви можете створити практично будь-який шедевр оформлювального мистецтва і віддрукувати на принтері. Без комп’ютера найкращий варіант: створити саморобну розкривається листівку з малюнком або аплікацією на першій сторінці і текстом у внутрішній частині. Як робити об’ємні листівки до весілля? Беремо картонку, пишемо по центру привітання, а навколо кріпимо намальовані і вирізані зображення. Наприклад, метеликів, яких приклеюємо не повністю, а так, щоб вони як би парили в повітрі. Ще цікавий варіант — це робити листівки-розкладки з об’ємною композицією всередині у вигляді амурів, вулкана сердечок та інших інсталяцій. Як цього всього домогтися, можна подивитися по відео-уроків, розміщеним в Інтернеті.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :