Як підписати листівку вчителю: привітання та побажання

як підписати листівку вчителю: привітання та побажання

Вам знадобиться
 • Картон
 • Кольоровий папір
 • Ножиці
 • Маркер
Інструкція
 • . 1

  Нехай у наш час і популярні електронні поздоровлення, але в деяких випадках більш доречно буде вручити звичайну паперову листівку. Ці випадки стосуються поздоровлення співробітника, вчителя або ветерана. Особливо ветерана, тому що він дуже здивується пропозицією подивитися привітання в інтернеті. Але, крім самої листівки, важливий ще й текст, що міститься в ній. Слід знати як підписати листівку вчителю.

 • . 2

  Можна знайти готовий текст інтернеті. Але він не повинен бути особистого характеру, як при привітанні родича. Якщо нічого підходящого в інтернеті немає або хочеться написати щось своє, то варто взяти до уваги, що вчитель — це начальник і керівник. Не треба переходити на особисті побажання при підписуванні листівки. Ще актуальне питання, як зробити листівку ветерану?

 • . 3

  Якщо є бажання зробити презент самостійно, то можна придумати якусь аплікацію, складену з малюнків, що асоціюються у людей з перемогою. Тобто прапорів, дати початку і закінчення війни, зірок і так далі. Все це слід намалювати і вирізати з кольорового паперу, або ж роздрукувати готові фрагменти на кольоровому принтері, а потім обрізати по контуру і наклеїти на листівку. Так само цікавий трохи схоже запитання, як зробити листівку вчителю?

 • . 4

  Робити її можна за тим же методом, що і листівку для ветерана, але використовувати для цього треба зовсім інші фрагменти. Для такої листівки більше підійдуть зображення книг, жовтого осіннього листя і інших елементів, тісно пов’язаних у людей з днем знань. Потім їх все потрібно зібрати в одну красиву листівку, вид якої залежатиме виключно від фантазії і майстерності виготовлювача. У будь-якому випадку, кожній людині корисно знати, як зробити просту листівку.

 • . 5

  Листівку можна вирізати з листа білого паперу, нанести на неї небудь малюнок і потім розфарбувати фарбами або кольоровими олівцями. І навіть така листівка може бути дуже красивою. Але якщо її не просто розмалювати, а зробити аплікацію з кольорового паперу та інших підручних засобів, то листівка вийде набагато симпатичніше, ніж куплена в магазині. Людина, яка знає, як зробити листівку з картону, завжди зможе її виготовити для будь-якого торжества.

 • . 6

  Картон краще використовувати, як основу для листівки, щоб вона вийшла щільною. Але, при наявності фантазії, картон може зі звичайної основи перетворитися на щось більше. Якого рівня складності не була б листівка, вона все одно принесе масу позитиву як її виробнику, так і одержувачу, вдячному за проявлену до нього увагу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :