Як підписати листівку хлопцеві: романтичні поздоровлення

як підписати листівку хлопцеві: романтичні поздоровлення

Вам знадобиться
 • Щирість
 • Фантазія
 • Любов, віра і надія
Інструкція
 • . 1

  Одного разу настає час, коли в нашому житті з’являється найдорожчий і близька людина, яка ще вчора не був знайомий. І щастя розпирає груди, і хочеться летіти над землею, і хочеться відповісти тим же, коли він дарує цукерки або квіти. А адже, скільки свят у році, коли його привітати просто необхідно! І в один прекрасний момент дівчина замислюється над тим, як підписати листівку хлопцеві. Завдання виявляється непростою. І якщо своїх думок немає, то краще підписати висловлюванням якогось великого письменника, ніж банальним віршиком з дівочих щоденників.

 • . 2

  Втім, «банальними» названі саме типові поширені віршовані рядки. А якщо дівчина пише вірші сама, то свою власну поезію подарувати хлопцеві просто необхідно, навіть якщо є ризик, що йому вірш не сподобається. Адже людина, якій дівчина збирається дарувати листівку, можливо, претендуватиме на найближчі і довгі відносини. Якщо вірш дівчата молодій людині доведеться до душі, то її вибір правильний. До того ж, при вирішенні питання як зробити листівку на весілля, вона теж може написати римоване привітання.

 • . 3

  Є ще один прекрасний варіант. Знаючи, про що мріє хлопець, побажати виконання всіх його найпотаємніших бажань і навіть більше. Це самий простий і ефективний спосіб завоювати серце коханої ще раз. Він мріє про нову машину, про перемогу в змаганнях, про поїздку на Кубу? Все це сміливо можна бажати. Якщо дівчина з хлопцем живуть у різних містах, виникає питання про те, як відправити листівку поштою. Потрібно враховувати, що кореспонденція іноді йде довго. Більш сучасний спосіб — електронна пошта.

 • . 4

  Побажання повинно бути щирим — це головна умова. Якщо дівчина соромиться своїх емоцій, можна виразити їх з почуттям гумору. Потрібно враховувати, що не кожна жарт нешкідлива. Величезна безліч листівок з жартівливими поздоровленнями є і в мережі Інтернет. Вирішуючи як відправляти анімаційні листівки електронною поштою, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб не було друкарські помилки в адресі, адже тоді сюрпризу не буде.

 • . 5

  Чоловіки — романтики, але ніколи в цьому не зізнаються. Яку роль у даний момент грає хлопець у своєму житті? Він брат, чоловік, батько або коханий? У привітанні обов’язково слід підкреслити і його роль в житті жінки. Адже замислюючись про те, як зробити листівку сестрі, ніхто не назве її просто подружкою. А головне — це пам’ятати, що романтика відносин передбачає повну щирість у вираженні почуттів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :