Як підписати папку адміністратору?

як підписати папку адміністратору?

Вам знадобиться
 • Гра
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Зараз зовсім не представляється життя без персонального комп’ютера. Навіть маленькі діти, які ще не навчилися писати і читати, вже є «просунутими користувачами»: вони грають в складні комп’ютерні ігри, вільно переміщаються по просторах інтернету і т. д. Але ж комп’ютер не тільки іграшка. Тому дати деякі базові знання дитині просто необхідно. Наприклад, як підписати папку аккаунта для адміна?

 • . 2

  Це, звичайно, складно пояснити дитині, але показати можна. Створити папку в розділі Documents and Settings, а після за допомогою кнопки, розташованої праворуч на миші, пройти наступний шлях: «My computer» -> Properties -> Advanced -> User Profiles. Після цього, натисканням кнопки Copy To. . . , Скопіювати профіль адміна в створену папку …. Краще, наприклад, як встановити гру з папки?

 • . 3

  Все викачані з інтернету гри за умовчанням поміщаються в папку Program Files. Тому заходити в неї і натискати на іконку для установки гри. Пройти весь шлях, натискаючи на всі кнопки «встановити», «далі» і «згоден». По закінченню процесу установки гри натиснути кнопку «готово» або «завершити» (може бути просто «ОК»). Щоб перевірити чи правильно пройшла установка, просто запустити гру. Таке питання «як папку зробити диском?», Почутий дитиною небудь у рекламному ролику може поставити в незручне становище навіть дорослої людини, яка не перший рік працює на персональному комп’ютері.

 • . 4

  Цей процес також досить складний. Тому можна його м’яко обійти і запропонувати дитині інформацію про те, наприклад, як змінити ім’я папки. Ось це для нього виявиться зовсім просто. Навести курсор на папку і клацнути по ній правою мишею.

 • . 5

  З висвітили меню вибрати «перейменувати». Потім ввести будь-яку назву папки (нехай для інтересу це зробить дитина) і зберегти його, клікнувши лівою мишею по порожньому місці монітора. Нехай ім’ям буде просто набір букв, зате дитина запам’ятає всю процедуру. Якщо в комп’ютері є приховані папки, які потрібно видалити, то, як видалити приховану папку, ця інформація для вас. Видалення таких папок нічим не відрізняється від звичайного видалення. Просто потрібно зробити таку папку видимої, поставивши галочку напроти пункту «Відображати приховані папки та файли». А далі видалити непотрібні папки, як це робиться завжди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :