Як підтримати розмову?

як підтримати розмову?

Вам знадобиться
 • Співрозмовник
 • Впевненість у собі
 • Комфортні теми для розмови
Інструкція
 • . 1

  Чому одні люди спокійно ведуть розмову про що завгодно з незнайомцями, а інші навіть з знайомими не можуть нормально підтримати бесіду? Це питання задають собі багато хто. Звичайно, комунікабельність людини багато в чому залежить від складу характеру і частково є вродженим даром, але якщо мова йде не про виступи на сцені, а про елементарне спілкуванні, то всі люди здатні спілкуватися вільно, потрібно тільки знати способи як підтримати розмову на будь-яку тему.

 • . 2

  У будь-якому діалозі необхідно першочергово визначити хто в даному розмові висловлюється, а хто слухач. Розмова двох людей може виглядати як рівнозначне спілкування, але якщо розбити його на складові, то завжди одна людина слухає іншого. Зрозумівши структуру спілкування можна легко уникнути проблем. Якщо людина по природі сором’язливий, то не слід виступати в розмові в якості відповідального, питати завжди легше, ніж давати відповіді.

 • . 3

  При спілкуванні зі знайомим чоловіком не виникне проблем з темою розмови, так як сфера інтересів співрозмовника відома. Слід зацікавити людину в спілкуванні, запитати про його улюбленому занятті або захопленні, навіть якщо вам це не цікаво, такий підхід допоможе привернути співрозмовника до себе і надалі згладить всі недоліки і вади спілкування, допоможе підтримати розмову в комфортному середовищі. Якщо ж мова йде про перший спілкуванні з незнайомцем, то тут допоможуть загальні теми, такі як погода, спорт, ситуація у світі, домашні вихованці або цікавий випадок з життя. Такі теми допоможуть визначити, що цікавить людину і в якому напрямку слід підтримувати розмову далі.

 • . 4

  Перед тим як розмовляти з незнайомцем, необхідно заспокоїться і розслабитися. Комплекси в спілкуванні виникають з різних причин. Це може бути невпевненість в собі в цілому або, просто, страх здатися співрозмовнику дурним і неосвіченим. Не слід давати негативним емоціям взяти верх над розумом. Всі люди недосконалі і у кожної людини є теми, в яких він не орієнтується. Якщо в процесі розмови спливе тема, про яку нічого не відомо, потрібно просто сказати про це і постаратися задати навідні запитання. Таким чином, співрозмовник зрозуміє, що, не дивлячись на брак знань, перед ним чесний і розсудлива людина, яка не намагається будувати з себе всезнайку. Люди, які поняття не мають про що говорять, але все одно роблять вигляд, що розбираються, дуже сильно дратують і створюють тільки негативне враження.

 • . 5

  Якщо ж співрозмовник замкнений і на контакт йде не охоче, то з такою людиною потрібно спілкуватися дуже м’яко і не наполягаючи. Дати можливість зрозуміти людині, що тиснути на нього не будуть, що підтримають будь-яку комфортну для нього тему, є дуже важливим, тому що вербальна комунікація подібним людям дається дуже важко. Якщо допомогти людині подолати його комплекси, розкріпачитися, заспокоїться, то можливо він стане одним з найбільш балакучих і приємних співрозмовників і дозволить налагодити спілкування в компанії як знайомих, так і незнайомих йому людей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :