Як підтримувати стосунки на відстані?

як підтримувати стосунки на відстані?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
 • Мобільний телефон
 • Камера
 • Мікрофон
 • Любов
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж зважитися на такі відносини, слід відповісти на два важливих питання. Перший — чи є майбутнє у вашого роману? Наприклад, ви проживаєте в різних країнах. Безумовно, як би вам не хотілося скоріше бути разом, ви просто не зможете так скоро оформити документи на переїзд, отримати візу, дозвіл на проживання і так далі. Якщо хоча б приблизно визначений термін Вашого спільного проживання, любов на відстані зберегти цілком можливо. А от коли жодна зі сторін не хоче змінювати звичний спосіб життя, тоді, швидше за все, такі відносини рано чи пізно прийдуть до логічного завершення. Тут вже варто отримати по максимуму задоволення від самого процесу і підготувати себе до неминучого розриву.

 • . 2

  Друге важливе питання — чи присутній довіру у ваших стосунках? І вам, і вашій другій половинці варто усвідомити той факт, що ви будете цілком і повністю вибудовувати свій майбутній віртуальний роман тільки на довірі. Вже не вийде без запрошення прийти в гості або проводити любимою поглядом за рогу. Якщо ви розумієте, що рівень вашої ревнощів перевищує всі допустимі норми, ще раз зважте всі «за» і «проти». Інакше роман на відстані плавно перейде в щоденні допити. Що приведе вас обох до депресії і хронічного стресу.

 • . 3

  Але якщо всі питання були обговорені, і ви впевнені, що вогонь вашої любові розгориться навіть сильніше, настав час розбити скарбничку. Адже стосунки на відстані вимагають не тільки душевних витрат, а й витрат матеріальних. Звичайно, наші бабусі і дідусі могли тільки мріяти про ті можливості, які якщо у нинішнього покоління, тому не варто скупитися.

 • . 4

  Для початку вам потрібні: комп’ютер (ноутбук), вихід в інтернет, камера, мікрофон і навушники. Цей перелік необхідних речей повинен бути у обох половинок, природно. Обов’язково детально вивчіть договір зі своїм інтернет-провайдером, щоб прорахувати вартість майбутніх розмов. Оптимально вибрати безлімітний тариф. На даний момент найпопулярнішою програмою для відео-дзвінків є Скайп (Skype). Встановіть її на своєму комп’ютері і на комп’ютері своєї другої половинки. Реєстрація та установка програми дуже прості.

 • . 5

  Завдяки відео-конференціями вдається скоротити відстань практично до мінімуму. Звичайно, ви не можете доторкнутися до співрозмовника, але коли-небудь у нас з’явитися і така можливість. Однак ніхто не заважає вам вже сьогодні включити камеру і насолодитися товариством одне одного в повній мірі. Влаштуйте романтичну вечерю. Постарайтеся поводитися так, ніби насправді вас не розділяють тисячі кілометрів. І вірте, що ваша любов зможе подолати всі ці перешкоди.

 • . 6

  Не забудьте про маленьких подарунках. Надішліть своєї улюбленої посилку, в якій буде лежати симпатичний ведмедик. І не варто підгадується спеціально під якісь дати. Даруйте просто так, без приводу, в ім’я вашого кохання.

 • . 7

  Також гарним рішенням стане придбання фотоапарата. Розповідаючи про свій день, обов’язково перешліть своїй другій половинці цікаві і барвисті фотографії. Припустимо, у вас на роботі на стіну повісили дуже красиву картину. Обов’язково сфотографуйте її і покажіть своєї коханої. На вулиці випав перший сніг? Збережіть в пам’яті фотоапарата і цей момент. Проявіть фантазію.

 • . 8

  Але стосунки на відстані не обмежуються одними лише відео-дзвінками, фотографіями, посилками. Протягом дня обов’язково знайдіть час, щоб написати своїй половинці невелике електронний лист. Прикріпіть до нього красиву флеш-листівку, або додайте музику. Якщо є можливість, встановіть на робочому комп’ютері ICQ, QIP.

 • . 9

  І, безумовно, не варто забувати і про смс-ках з визнанням в любові і про довгі нічних телефонних переговорах. Як вже говорилося, технічний прогрес подарував нам практично все.

 • . 10

  Але навіть всі ці чудові помічники не зможуть повністю заглушити відчуття самотності, смутку і туги. Вам вкрай необхідно періодично підживлювати вашу любов. Для цього обговоріть зі свій другою половинкою час і місце для нової зустрічі. Нехай це буде лише один раз на півроку, але така зустріч повинна бути обов’язково. Проведіть це побачення в самому прекрасному і романтичному місці. Важливо, щоб за ці дні ви зуміли по максимуму насолодитися товариством одне одного. Однак будьте готові до того, що нове розставання на невизначений термін стане для вас ще одним випробуванням, і що прощатися ви будете зі сльозами на очах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :