Як підтягнути ланцюг на мотоциклі?

як підтягнути ланцюг на мотоциклі ?

Вам знадобиться
 • Ключ
 • Рукавички
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Маючи улюблений мотоцикл, практично всі вміють регулювати натяг ланцюга, так як це не так складно як може здатися на перший погляд. Але іноді новачки в цій справі губляться в питаннях як це зробити. В принципі процес доступний для всіх, у кого є бажання витратити трохи часу і сил. Але перед тим як приступити до роботи уважно вивчіть, як натягнути ланцюг на мотоциклі.

 • . 2

  Отже, для початку потрібно перевірити, чи потребує ланцюг взагалі в натяжці. Але перевірку потрібно проводити, коли мотоцикл добре навантажений. Краще регулювати під свою вагу. Тому попросіть, когось з вашої ваговій категорії вам допомогти. Нехай людина присяде на мотоцикл. Візьміть у руки лінійку і опустіться ближче до ланцюга. Виміряйте прогин між верхньою і нижньою частиною ланцюга.

 • . 3

  Він повинен бути не менше двадцяти міліметрів і не більше тридцяти міліметрів. Якщо відстань більше, то ланцюг потрібно натягнути сильніше. Отвинтите гайку, яка фіксує положення ості колеса, що б ви легко могли переміщати вісь по маятнику. У торцевій частині маятника розташовані дві гайки, силова і контрящім. На обох гайках нанесено поділ. Спочатку потрібно відгвинтити стопорні гайки, потім силові, це метод того, як підтягти ланцюг на мотоциклі.

 • . 4

  У процесі роботи слід стежити за натягом ланцюга, що б вона не стала сильно натягнутою. Виміряйте відстань, якщо воно входить до раніше згаданий інтервал, то все нормально. Тепер слід відрегулювати співвісність коліс. Зверніть увагу на насічки, вам потрібно, що б дві сторони осі колеса знаходилися на однаково відстані від торців маятника. Якщо все нормально і співвісність правильна, то можна закручувати гайку, яка фіксує колесо.

 • . 5

  Після всієї проведеної роботи варто ще раз оцінити візуально співвісність двох коліс. Крім того, врахуйте, що коли ви підтягуєте ланцюг на мотоциклі, ви рухаєте заднє колесо назад, через що гальмівна тяга так само натягується. Через це мотоцикл може гірше рухатися, що б все прийшло в норму потрібно відрегулювати гальмо, розташований на задньому колесі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :