Як підтягнути рульову рейку?

як підтягнути рульову рейку?

Вам знадобиться
 • Рульова рейка
 • Виявлення проблем в рульовій рейці
 • Підтяжка рульової рейки
Інструкція
 • . 1

  Автолюбителі знають, що кермові системи управління являють собою сукупність деталей, які в свою чергу утворюють конструкції. Однією з найбільш значимою складовою є рульова рейка, яка з’єднана з провідними колесами і кермом віссю. Дана частина вразлива до поганого покриттю доріг, поступово приводячи до стукам і люфту, тому потрібно регулярна перевірка рульової рейки, щоб уникнути серйозних неприємностей, в тому числі і ДТП. Експлуатація увазі знос деталей і краще всього профілактичний огляд залізного коня, ніж довгий ремонт.

 • . 2

  Знаючи як підтягти рульову рейку, водії в першу чергу проводять самостійну оцінку стану. Для цього необхідно перевірити рульове управління, досить заглянути під авто і подивитися стан елементів рульового приводу і його механізмів. Захист рульової рейки — пильовик повинен бути цілим, гайки підтягнуті, важелі і шарніри не повинні хитатися, а самі елементи повинні бути цілими, з’єднувальні шланги — не повинні текти. Симптомом пошкодження рульової рейки є стукіт і люфт — коли, не дивлячись на дорожнє покриття кермо, стає некерованим, а машину починає тягнути в сторону.

 • . 3

  Оцінивши стан і справжню причину стуку, слід почати «лікування», для новачків рекомендується: як підтягнути рульову рейку грамотно наступна послідовність дій. Спочатку потрібно зняти колесо і зняти з рульової тяги наконечник. Після цього в місці з’єднання рейки і кардана шукаємо контргайку, яку потрібно послабити. Далі в зазор вставляємо звичайний ключ і затягуємо рульову рейку.

 • . 4

  Контргайка може бути забруднена, тому при безуспішною спробі вставити ключ, варто подивитися, в чому причина і при необхідності провести зачистку, і тільки потім затягувати. От і все, нічого складного в самостійній підтяжки рейки немає, досить знати: як і де розташовуються елементи конструкції рульового управління, мати в наявності домкрат і гайкові ключі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :