Як підвищити гостроту зору?

як підвищити гостроту зору?

Вам знадобиться
 • Виконання йоги
 • Виконання масажу
 • Виконання соляризації
Інструкція
 • . 1

  Хто може собі допомогти краще себе самого? Найбільш ефективною мірою запобігти хворобі — це різна профілактика. Для проведення профілактики очей слід виконувати спеціальну гімнастику для очей, яка дозволить зміцнити структуру ока і в теж час поліпшити зір. Як підвищити гостроту зору за допомогою вправ? Ось кілька вправ, які можуть допомогти.

 • . 2

  Вірьовочка з вузликами. На двометрової мотузці зав’яжіть десяток вузлів. Відстань між усіма вузликами зобов’язане бути 10 сантиметрів. Спочатку необхідно прикріпити один кінець мотузочки до стінки трохи нижче рівня очей, а другий кінець обмотати навколо свого вказівного пальця і піднести до кінчика свого носа. Переміщати необхідно погляд з одного вузлика на інший. Потім необхідно діяти в зворотному порядку. Повторювати дану вправу слід протягом 20 хвилин.

 • . 3

  Повороти корпуса. Ноги необхідно поставити на ширині плечей, розслабивши при цьому свої коліна. Повертати свій тулуб необхідно з однієї сторони в іншу, тримаючи спину прямо. Очі повинні дивитися тільки вперед, не варто намагатися щось розгледіти. Повертатися коштує не поспішаючи, розслабивши при цьому свою шию, плечі, а також і поперек. Повторювати повороти необхідно протягом 5 хвилин.

 • . 4

  Обертання головою. Дане вправу можна виконувати сидячи. Необхідно опустити підборіддя до грудей, зробити глибокий вдих і нахилити свою голову набік і назад строго по колу. На видиху необхідно продовжувати поворот до іншого плеча і опустити підборіддя до своїх грудей. Повторювати дану вправу варто 6 раз вліво, і після 1 хвилини розслаблення м’язів така ж кількість разів вправо.

 • . 5

  Як поліпшити зір за допомогою масажу? Можна зробити масаж очей трьома пальцями. Закрийте очі і розташуйте пальці своїх рук таким чином: вказівний повинен лежати на скроні, великий палець повинен знаходитися за вухом, безіменний повинен знаходитися на вилиці, середній палець руки повинен доторкатися тільки до самої внутрішньої поверхні зовнішнього кута ока.

 • . 6

  На вдиху необхідно одночасно натиснути на кути обох очниць, на видиху слід розслабитися. Повторювати даний масаж необхідно 5 разів протягом 60 секунд. Масаж потиличних точок. Натиснути дуже сильно на все акупрессурниє точки, які розташовані на шиї біля основи черепа, вказівними пальцями протягом 60 секунд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :