Як піклуватися про природу кожен день?

як піклуватися про природу кожен день?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Терпіння
 • Бажання допомогти екології
Інструкція
 • . 1

  Питанням, як піклуватися про природу, задаються багато. Почнемо з малого — ось один із способів піклуватися про природу кожен день. Вимкніть з мережі невикористовувані електроприлади. В офісі або будинку, обов’язково знайдеться щось, що можна відключити, щоб не витрачати даремно електроенергію.

 • . 2

  Зберігати енергію — один із способів зробити щось корисне для себе та інших, для навколишнього світу. Якщо у вас увійде в звичку відключати електроприлади, з часом, скажімо, через місяць, ви побачите і перші результати. Повірте, рахунок «за світло» значно зменшиться. А це не тільки економить гроші, але і знижує споживання енергії, знижує витрати на її виробництво, придбання палива і, в кінцевому рахунку, знижує видобуток палива і шкідливі викиди в атмосферу. І, звичайно ж, найважливіше, — це ваша особиста вигода від практичної економії.

 • . 3

  Прогрес у цьому питанні нескладно відстежити. Підтримайте свою мотивацію: відразу, як тільки отримаєте квитанцію за світло, пройдіться по всій квартирі, перевіривши, чи немає приладів, включених даремно. Не важко буде увіткнути штепсель назад в розетку, як тільки вам знадобиться скористатися тим чи іншим пристроєм. А самий просунутий секрет зниження енергоспоживання — це все вимикати на ніч. Ви спите і не користуєтеся взагалі ніякими приладами, як мінімум, годин п’ять-десять поспіль. Спробуйте протягом місяця постежити за цим, і побачите, наскільки менше «кіловат» вийде в результаті.

 • . 4

  Такі прості принципи в одному єдиному питанні можуть допомогти вам не тільки уникнути непотрібних витрат, а й дбати про довкілля.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :