Як писати репортаж з місця подій?

як писати репортаж з місця подій?

Вам знадобиться
 • Камера
 • Мікрофон
 • Блокнот з ручкою
 • Помічник
Інструкція
 • . 1

  Як писати репортаж. Для того щоб написати цікавий і правдивий репортаж, необхідно відвідати місце події. Без безпосереднього відвідування місця, це зробити не можливо. Вивчити все, що пов’язано з темою репортажу, його нюанси, підготувати питання, відзначити місця для дослідження та збору інформації. Знайти саме те, що при передачі читачеві, зацікавить і приверне увагу, зробить матеріал більш цікавим і буде відрізняти від всіх інших.

 • . 2

  Як зробити репортаж. Приїхавши на місце подій, йде безпосереднє спілкування з людьми, які брали участь або були очевидцями даної ситуації. Необхідно зібрати всю інформацію, вислухати історії людей, обійти і досліджувати всі місця стосуються теми, розпитати. Нехай люди відповідають не тільки на конкретно поставлені питання, а й викладають все побачене зі своєї точки зору. Чим інформації більше, тим легше зробити репортаж.

 • . 3

  Як вести репортаж. Вести репортаж необхідно так, щоб читач відчув повну присутність на місці подій, пережив історію від початку і до кінця і зрозумів всю обстановку зсередини. У читача повинно створиться відчуття що він бачить, чує і переживає все, що відбувається разом з журналістом. Адже для того щоб дійшов правильно даний репортаж і зацікавив, мало просто зібрати і відредагувати інформацію. Необхідно ще й правильно її подати.

 • . 4

  Як написати репортаж. Для того щоб матеріал вийшов повноцінним і цікавим. Необхідно всю зібрану інформацію розсортувати: початок, середина, кінець. Скласти план і розробити власну концепцію репортажу. Написати все сказане людьми так щоб до читача це дійшло з легкістю і розумінням. Розписати лаконічно і в теж час обхопити весь сюжет репортажу.

 • . 5

  Як знімати репортаж. Для того щоб читач відразу занурився в гущу подій, необхідно зняти сцену яка загострить увагу і перенесе його на місце подій. Потім видається весь потрібний матеріал, зібраний в ході роботи. Розповідається про те, як все починалося, що відбувається, або відбувалося, що вживається чи що випливає з усього сказаного. Заключним можна зробити цитату і висновок автора з перемиканням на сцену. Застосовуючи всього чотири основних правила і включає у все це власну активність і творчість. Саме цей репортаж буде цікавим, і приковувати погляди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :