Як писати рок-музику: корисні поради

як писати рок-музику : корисні поради

Вам знадобиться
 • Гітара
 • Барабани
 • Мікрофон
Інструкція
 • . 1

  З моменту появи перших потенційної рок гурту «Бітлз», фанати віддавали свою перевагу саме цьому стилю музики. Чим же так заманював до себе рок і чому тільки рок може збирати багатотисячні стадіони? Загадка залишиться завжди, але про те, що рок був і буде популярний, знали завжди. Завдяки такій великій кількості з’явилися стилів, рок дав ще більше можливостей для написання пісень.

 • . 2

  Перед тим як писати рок пісні, варто трохи розглянути стилі рока і чим вони відрізняються один від одного. Сталий рока насправді так багато, що їх не знає навіть завзятий любителів цього стилю. Найпопулярнішими з усіх вважаються: Хеві метал, Пауер метал, Хардкор, Металкор, Панк рок, Ню метал, Альтернативний рок ну і багато інших. Стільки стилів як у рока, немає ні у одного музичного напрямку.

 • . 3

  Так чим же відрізняються ці незрозумілі між собою слова? З того моменту як з’явився рок, люди дізналися що писати можна абсолютно про все. Наприклад, такі стилі як Пауер метал, Готик метал і мелодики Дет метал, мають дуже багато спільного між собою, порівняно з панком або Хеві. Їх звонкая мелодійна музика і тексти, не відносяться до світу сему. У їхніх піснях найчастіше описуються маги, ельфи, чаклуни або ж якісь інші істоти з уявних світів.

 • . 4

  Панк, як правило, більше дотримується анархічний спосіб життя і схиляється до проблем з політикою і владою. Перед тим як написати рок пісню, треба точно знати до якого стилю схиляються ті чи інші інтереси. Такі важкі стилі як Хеві і Хардкор, мають на увазі зовсім інший погляд на життя і такі люди зазвичай пишуть про все, що міститься в глибині душі, але описується це вельми жорстко.

 • . 5

  Найголовнішою відмінністю рока від поп музики, було, звичайно ж, виняток текстів про кохання та розставанні. Рок, як правило, сильна музика і не дотримується таких сентиментальних тем. Тому перед тим як навчитися грати рок, треба точно для себе визначити, що любов, це не найкраща тема для рока. Проте людство так заповнилося грошима і популярністю, що для великих грошей, створюються спеціальні рок групи, співаючі саме про таких сентиментальних темах.

 • . 6

  Більшість російських рок груп, співають саме про те, як їм погано без любові тощо, в теж час, заперечуючи те, що вони поп рок. Рок це музика протесту та власної думки, тому перед тим, як написати свою першу пісню, необхідно почати мислити своєю головою. Про те, як розкрутити рок групу, занадто не варто заморочуватися. Якщо музика гарна, а слова пісень описують що те нове, а не просто любов і розчарування, то така група, швидше за все, досягне успіху.

 • . 7

  Тексти відіграють дуже велику роль, але не варто забувати про музику. Рок дотримується професійного виконання, тому, чим краще грають музиканти, тим більше шансів, що група стане популярною. Рок не дотримується певних інструментів, це означає, що якщо під рукою є професійний скрипаль або віолончеліст, то цим треба скористатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :