Як писати записку до стіни плачу?

як писати записку до стіни плачу?

Вам знадобиться
 • Будь папір
 • Ручка
Інструкція
 • . 1

  Залишати записки біля стіни плачу люди почали ще кілька століть тому. Повертаючись з Єрусалиму, паломники залишали в цьому місці свої прохання, написані на папері. Вони просили у Всевишнього захистити їх на зворотному шляху, а також дати сил і здоров’я. Як відомо, в ті далекі часи дорога мандрівників була дуже складною і небезпечною. Їх підстерігали не тільки хвороби та природні лиха, але також розбійники, які активно промишляли на дорозі. Потім люди стали помічати, що у тих, хто залишив записку біля стіни Плачу, дорога проходить легко і безпечно. Вони поверталися додому здоровими і неушкодженими. З тих пір і з’явилася ця красива релігійна традиція. У наш час, люди також залишають в цьому святому місці свої записки з проханнями та подяками. Існують навіть спеціальні правила, як правильно написати записку до стіни плачу. Докладніше про неї розказано далі. Писати своє прохання можна абсолютно на будь-якому папері. Не мають значення ні її колір, ні структура, ні тим більше вартість. Це може бути самий звичайний аркуш білого паперу з блокнота або навіть обривок газети.

 • . 2

  Якщо придивитися, то можна помітити самі різні записки, які приймає стіна Плачу. Люди не завжди готуються до їх написання, і часом знаходять найдивовижніші матеріали для цього. Адже папір не головне, головне — запис на ній. До речі, чим писати теж не має ніякого значення. Це може бути ручка, олівець або навіть надрукований на принтері текст. При цьому, не варто турбуватися, що слова незабаром будуть змиті дощем. Ефективність записки це анітрохи не зменшить. А ось текст тут значно важливий. Перш ніж писати записку, потрібно тверезо оцінити свої бажання і потреби. Просити варто лише те, у чому дійсно потребуєш. Вважається, що якщо заможна людина просить багатства, то це бажання не тільки не виповниться, але ще й обернеться проти нього. Просити можна тільки те, чого не вистачає. А в зворотному випадку, краще просто подякувати долі і Всевишнього за все, що маєш.

 • . 3

  Також не варто просити будь нереальні маячні бажання. Наприклад, дощу з грошових купюр, воскресити свого улюбленого померлого родича або стати повелителем усього світу. Звичайно, потрібно вірити в диво і воно цілком реально, але все ж немає необхідності переходити в своїх фантазіях межі розумного. Адже така записка в стіну Плачу не принесе бажаного результату. Важливо також відзначити, що писати текст записки можна в будь-якій формі, яка зручна людині. І помилки в ній, звичайно ж, не страшні. Ніхто цей текст перечитувати за людиною не буде, і в цілому її зміст буде відомо тільки автору записки. Тому писати її можна на будь-якій мові, на якій зробити це буде найзручніше. Головне, викладати своє бажання зрозуміле і робити це щире. Не варто перекладати на Бога свої повсякденні несерйозні клопоти, начебто планування відпустки, покупки машини або ремонту в новому будинку. Краще просто попросити здоров’я фізичних і душевних сил, які знадобляться для того, щоб самому виконати все задумане.

 • . 4

  Вважається, що відразу після написання записки з проханням про допомогу, людина відчує дуже приємний прилив сил, бажання жити і діяти. А, якщо перед людиною стоїть якась складна, на перший погляд нерозв’язна завдання, то достатньо лише залишити записку в стіні Плачу, і це завдання людині побачиться зовсім іншими очима. Викладати своє прохання можна в будь-якому форматі. Якщо, перед людиною виникла ситуація, яку виявилося дуже складно вирішити, то кращий вихід — попросити у Всевишнього милості і ради. Через якийсь час, допомогу несподівано проявитися у вигляді якогось додаткового джерела. Дуже важливо в цей момент помітити її і прийняти. Головне, не відштовхнути і не відмовитися від неї в потрібний момент, інакше другий раз вона може вже не прийти.

 • . 5

  Отже, коли записка повністю готова, її потрібно акуратно згорнути (можна навіть закріпити скотчем від сторонніх очей) і засунути в ущелину між камінням стіни Плачу. Тут дуже важливо знайти для своєї записки вільне місце і ні в якому разі не прибирати чужі листочки, які були вкладені іншими людьми в стіну раніше. Достатньо лише уважно роздивитися і вільне місце обов’язково буде знайдено. Після того, як записка з проханням залишена, обов’язково потрібно пожертвувати будь-яку суму грошей на благодійність. Вона може бути і самої мінімальної. Слід або подати милостиню жебраку на своєму шляху, або просто перевести гроші в будь благодійний фонд. При відсутності такої фінансової можливості можна і просто зробити яку-небудь добру справу, допомогти своєму ближньому. Наприклад, просто подати руку людині з обмеженими можливостями і т. п.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :