Як пишуться пісні: як написати рок-пісню

як пишуться пісні: як написати рок-пісню

Вам знадобиться
 • Папір
 • Олівець
 • Ідея
Інструкція
 • . 1

  Рок музика хоч і здається досить хаотичною і безладною, але вона має на увазі дуже складні манери гри, те ж саме, стосується і слів. Кожен помітив би, що окрема група, має свій стиль виконання і залежно від стилю, вони пишуть свої пісні. Виходячи їх цього, можна зрозуміти, що визначення стилю дуже важливо для подальшого зростання і написання тексту. Але начебто навіть стиль є і все організовані, а от написання пісень не виходить.

 • . 2

  Як правило, в групах, де не знають, як написати рок пісню, діють загальним колективів. Це не є зовсім правильним рішення. Справа в тому, що такий принцип більше підходить для КВНу або якого-небудь іншого заходу, а пісня справу педантичне і до нього треба підходити з розумом. У більшості груп, автором пісень є тільки одна людина.

 • . 3

  Якщо в групі, пісні будуть писатися по черзі або в це будуть приймати участь пару чоловік, то стиль групи ніколи не буде вимальовуватися. Якщо хтось не знає, як навчитися грати рок, то він може навчитися, а от якщо комусь не дано писати слова, то і не варто починати це робити. Написання слів така справа, що або воно виходить, або ні.

 • . 4

  Якщо в групі є лідер, то не обов’язково щоб тексти писав саме він, в такому випадку група ніколи не доб’ється рівності музикантів. Писати тексти може абсолютно будь, навіть окремо взята людина, що відповідає за апаратуру або ще що або, але краще буде, якщо він входить до складу групи. Перед тим як розкрутити рок групу, в репертуарі повинно бути не менше десяти пісень, щоб у разі чого, дати хоча б півторагодинний виступ.

 • . 5

  На написання цих десяти пісень, може піти тиждень, а може і рік, все залежить від того як пишуться пісні. Щоб вибрати того, хто відповідатиме за текст, можна влаштувати невеликий тест. Домашнє завдання на написання тексту для пісні виявить, у кого є здібності, а у кого їх немає. Якщо в групі виявлено дві людини, то це навіть краще варіанти завжди будуть приходити і приходити.

 • . 6

  Писати слова одне, а от як писати рок це інше питання. Принцип мало чим відрізняється, але різниця є. Для хорошого тексту в стилі рок, необхідно відразу викреслити для себе такі теми як любов і розставання. Ці теми настільки заїжджені поп виконавцями, що їх уже досить нудно слухати, а рок, як відомо сильна музика для сильних людей. Тем для написання рока велика кількість, починаючи від гостросоціальних проблем людства, закінчуючи міфами і легендами.

 • . 7

  Про те, як з’явився рок, не обов’язково знати для написання пісні, але така інформація теж була б корисна. Історія року часто надихає на написання чогось такого, що говорить про приналежність цієї музики, а фанати, як правило, дуже цінують такі тексти. Написання пісень це як власний твір, головне почати, а, як відомо, перший крок це половина шляху, а там вже дивись і відмінний текст, для популярної пісні, яка буде лягати на слух будь-якому фанату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :