Як пити зелений кави?

як пити зелений кави?

Вам знадобиться
 • Зелена кава в зернах
 • Кофемолка
 • Турка
 • Вода

Інструкція
 • . 1

  Багато хто чув про те, що зелена кава набагато корисніше обсмаженого. Він зберігає всі корисні речовини і вітаміни, дозволяє скинути вагу і може служити прекрасним тонізуючим засобом. Напій нешкідливий для організму і не володіє будь-якими негативними ефектами навіть при тривалому застосуванні. Зелена кава, як правило, виготовляється із зерен видів «арабіка» або «робуста», оскільки вони дають кращий аромат і смак. Крім того, зелений кава сприяє виведенню з організму жиру і вільних радикалів, що робить його прекрасним інструментом для швидкого схуднення.

 • . 2

  Як пити зелений кави? Перш ніж пити каву, його потрібно приготувати. Для того щоб приготувати зелену каву, необхідно змолоти зерна. Звичайно, ніхто не забороняє використовувати вже мелені зерна, які можна придбати в найближчому супермаркеті. Однак необхідно враховувати, що вже підготовлений зелений порошок втрачає свої корисні властивості при контакті з повітрям. Приготувати справжній зелений кави можна тільки з свіжомелених зерен. Крім того, важливе значення має розмір часток помелу. Гурмани впевнені в тому, що чим менше частки, тим краще. Тому для помелу краще використовувати електричну кавомолку.

 • . 3

  Способів приготування кави налічується кілька десятків, а то і сотень. Що ж до зеленої кави, то його рекомендується готувати виключно в турці. Френч-преси, кавоварки, перколятори також використовуються для приготування кави. Але вони не можуть зрівнятися з класичною туркою, що зберігає аромат і корисні властивості зеленого кава. Перед тим, як в турку заливається вода і засипається кава, її прогрівають на вогні. Прогрівання дна турки потрібно для збереження аромату напою. Але потрібно бути обережним: довгий нагрів порожній турки здатний привести до її пошкодження, тому не можна залишати посуд без нагляду. Перегрівати турку теж не слід: досить потримати її на слабкому вогні хвилину-півтори.

 • . 4

  У прогріту турку заливається вода і засипається кави. На кожні сто грам води засипається дві-три ложки меленого зеленої кави. Вода заливається в турку до рівня звуження горлечка, що дозволяє прибрати з посуду зайве повітря. Як правило, для приготування зеленого кави використовується холодна вода. Гарячу воду беруть тільки ті, хто хоче заощадити час на приготуванні напою. Однак гаряча вода не дозволить приготувати дійсно смачний і ароматний кави, так що економія часу в даному випадку є досить спірною.

 • . 5

  Турка з кавою ставиться на слабкий вогонь. Потім необхідно чекати, поки на поверхні напою з’явиться скориночка. Після цього вогонь необхідно зменшити до мінімального і чекати моменту закипання. Поява бульбашок на поверхні напою свідчить про те, що кава починає закипати. Найважливіше в цей момент: зняти турку з вогню до того, як скоринка зруйнується, і всі аромати кави улетучатся. Для поліпшення смаку кави процес нагрівання напою слід повторити ще один-два рази, кожен раз чекаючи осідання скоринки на рідину.

 • . 6

  Як правильно пити зелений кави, відгуки? Для того щоб повністю відчути смак кави, його необхідно пити без додавання цукру або вершків. Припустимо кілька крапель молока. У день не рекомендується вживати більше двох чашок зеленого кави. І найкраще, якщо це буде ранковий ритуал, що випереджає сніданок. При такому підході до справи кави не тільки підбадьорить, а й виїде з організму зайву воду, приводячи до заповітного зниженню маси тіла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :