Як плавно перемикати передачі в автомобілі?

як плавно перемикати передачі в автомобілі?

Вам знадобиться
 • Коробка передач
 • Педаль зчеплення
 • Педаль газу
Інструкція
 • . 1

  Дуже часто на практиці автомобілісти-стикаються з кількома проблемами: правильне перемикання передач і спокійне рушання з місця. Навчитися того, як плавно перемикати передачі достатньо просто. Також дуже важливо з’ясувати на якій швидкості і оборотах слід їх перемикати.

 • . 2

  Головним принципом перемикання передач з низькою на високу або навпаки, є вижимання педалі зчеплення. Якщо важіль і педаль зчеплення не працюватимуть в загальній зв’язці, то незабаром доведеться витратити досить велику суму грошей на заміну коробки передач. Існує декілька технік з переключення передач, але всі вони відрізняються один від одного. Всі техніки об’єднує один головний принцип: першим ділом вичавлюється зчеплення, потім перемикається передача і відпускається зчеплення.

 • . 3

  Тепер необхідно розібратися, як користуватися роботизованою коробкою передач. Для того, щоб коробка автомат служила дуже довго, потрібно врахувати кілька основних правил: підтримання масла на потрібному рівні, плавне перемикання важеля і прогрів. Далі розповімо про те, як швидко перемикати передачі і які дії необхідно для цього виконувати. Обов’язково потрібно запам’ятати, що всі рухи виконуються плавно, але швидко. Такі рухи найкраще відпрацьовувати на незаведенном авто поза проїзною частиною.

 • . 4

  Щоб зрозуміти, як навчитися перемикати коробку передач, необхідно виконувати наступні дії: Акуратно відпустити педаль сцепленіяВижать зчеплення швидко і плавно. Перевести ручку в нейтральне положення на 1 секунду. Пересунути важіль на необхідну передачу. Відпустити педаль зчеплення і натиснути на газ. Вичавити сильніше педаль газу, щоб розігнати авто.

 • . 5

  Також дуже корисно для початківця водія дізнатися, як гальмувати коробкою передач. Прислухаючись до вищеперелічених порад, водій швидко навчиться плавно перемикати передачі в автомобілі і, тим самим, збереже нерви і гроші на ремонт свого авто. Слідуючи даними правилами можна уникнути безлічі проблем, пов’язаних з коробкою передач.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :