Як плести картини з бісеру?

як плести картини з бісеру?

Вам знадобиться
 • Канва, п’яльці
 • Нитки
 • Ескіз
Інструкція
 • . 1

  Візьміть канву для вишивки нитками муліне. Її картата структура добре підходить для створення творів з використанням бісеру. Натягніть на п’яльці. Якщо канви немає, то візьміть будь-яку світлу тканину, але головна умова — вона не повинна бути еластичною, інакше візерунок, утворений при вишивці, буде спотворений. Бажано використовувати бавовняні і льняні матеріали.

 • . 2

  Нитки та голки підберіть по типу тканини. Чим товщі і щільніше підставу, тим товщі повинна бути голка і нитки. За колірною гамою основа і нитки для вишивки повинні поєднуватися, а найідеальніший варіант, коли колір однаковий.

 • . 3

  Попередньо прорахуйте, скільки Вам потрібно бісеру, стеклярусу або бусинок для виготовлення картини. Постарайтеся придбати трохи більше, це на випадок, якщо витрата матеріалу виявиться більше. Потім підібрати потрібний колір і тон буде складно. Визначтеся, перед тим як плести картини з бісеру, на які елементи піде великий бісер або намисто, а на які невеликий або стеклярус. Під час роботи не повинно бути нестачі, нехай краще залишиться, і використовуєте в наступних вишивках.

 • . 4

  Якщо знаєте, як плести полотно з бісеру, то застосовуйте «шиття по рахунку». Даний вид вишивки подібний хрестику, але тільки здійснюється в половину стібків. Найзручніше починати вишивку з верхнього лівого кута і як при виготовленні килима рухатися рядами. Закріпивши нитку на самому краю, виводимо її на лицьову сторону і, нанизавши намистинку, поділися в протилежний кут клітки. Далі голку виводимо з нижньої сторони сусіднього квадрата цього ж ряду. Так проходимо повністю ряд від одного краю до іншого.

 • . 5

  Перехід на новий ряд здійснюється протягуванням голки в найближчий кут нижньої клітини. Як і в першому ряду, нанизуйте намистинки і протягують голку в протилежний кут, проходячи таким чином ряд за рядом. Якщо виникла необхідність замінити нитку, то край закріплюємо з виворітного боку і обрізаємо зайвий шматок. Вставте нову, довгу нитку і починайте протягувати з кута клітини, де закінчилася стара нитку.

 • . 6

  По завершенні вишивки картини нитка закріплюється з вивороту. Готове полотно натягніть на підрамник, натяг має бути рівномірним, без складок і зморшок, але і не повинно бути провисань. Натягнуту картину вставте в раму. Вона виготовляється з таким розрахунком, щоб картина в підрамнику щільно увійшла в пази. Закріпіть канву з тильного боку маленькими гвоздиками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :