Як плести сережки з бісеру, що для цього потрібно?

як плести сережки з бісеру , що для цього потрібно?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Дріт або волосінь
 • Гачок або інша застібка
Інструкція
 • . 1

  Бісер. У першу чергу, звичайно ж, буде потрібно бісер. Бісер — це дрібні намистини, мають всілякі кольори, розміри і форми. Його можна купити в магазинах, наприклад, фурнітури або в спеціалізованих точках на вагу і зовсім недорого. Про те, як плести сережки з бісеру, зараз знає будь-яка школярка молодших класів, тому таке заняття може стати справжнім сімейним хобі.

 • . 2

  Дріт або волосінь. Бісер необхідно нанизувати на тонкий дріт або ж на волосінь. Голка для цього знадобиться, так як дріт і волосінь мають гострий і твердий кінчик, за допомогою якого легко можна нанизувати намистинки прямо з тари без рук. Про те, як розстебнути сережку, книг, можливо, і не написано, але тисячі підходящих схем з бісероплетіння можна знайти в спеціальних журналах або навіть в інтернеті. Звичайно, на перший погляд ці схеми нагадують справжню плутанину, особливо в порівнянні з інструкціями про те, як зробити сережки з пластиліну (спеціального пластика), але кілька уроків і трохи терпіння зроблять свою справу.

 • . 3

  Гачок або інша застібка. Третім елементом сережок з бісеру є безпосередньо сама застібка. Найкращим варіантом є застібка у вигляді гачка, так як на неї найлегше причепити прикрасу. Але англійська застібка або ж «гвоздики» також підійдуть. Але не варто поспішати в магазин. Так як знайти втрачену сережку дуже складно, то можна дістати непарні прикраси з однаковими застібками або ж старі непотрібні сережки і зняти з них необхідні деталі. Можна використовувати і самі простенькі сережки-гвоздики, доповнивши їх помітними підвісками з бісеру. Залишилося тільки дізнатися, як зберігати сережкіправільно, і надягати унікальні сережки з приводом і без!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :