Як поїхати до Німеччини самостійно?

як поїхати до німеччини самостійно?

Вам знадобиться
 • Німецька віза
 • Бронь готелю
 • Квитки
 • Путівник і карта
 • Достатній запас готівки
Інструкція
 • . 1

  Німеччина — прекрасна європейська країна, куди варто з’їздити. Можна взяти путівку і відвідати її у складі екскурсійної групи. Такий варіант має як свої плюси, так і мінуси. При поїздці з групою ваше дозвілля жорстко розпланований. З одного боку, це дозволяє відчути себе захищеним, а з іншого не дає можливості варіювати. До того ж не все, що вам цікаво в цій країні, може бути включено в маршрути туристичних поїздок.

 • . 2

  Тому багато хто замислюється, як поїхати до Німеччини самостійно. Така поїздка можлива, але до неї треба добре підготуватися. Перш за все, знадобиться оформити візу. Віза до Німеччини надається як для туристичної поїздки, так і для відвідування родичів. До речі, якщо родичі близькі, консульство навіть не бере збір за оформлення візи.

 • . 3

  Візу можна оформити самостійно або через фірму, акредитовану в Німецькому консульстві. Для надання візи треба подати пакет документів не пізніше, ніж за місяць до виїзду. Термін оформлення візи — від п’яти днів, але при чергах або у високий сезон справа може затягнутися, тому краще не ризикувати.

 • . 4

  Для отримання візи потрібні наступні документи:
  — Паспорти: внутрішній і закордонний з ксерокопіями особистих даних.
  — Фотографії дві однакові і кольорові 3, 5 х 4, 5 см.
  — Анкету та заяву з 4 стр . анкети. Анкету можна заповнити як російською мовою, так і німецькою.
  — Бронь готелю і квитка на літак, автобус, поїзд.
  — Запрошення, якщо ви їдете в гості.
  — Страховий медичний поліс.
  — Доказ фінансової спроможності & # 40; 50 євро на добу & # 41;.

 • . 5

  Якщо ви зібралися відвідати Німеччину з туристичною метою, треба вибрати місто, який вам найбільше цікавий, і почитати про нього. Щоб поїздка до Німеччини самостійно пройшла успішно, треба дуже добре інформаційно підготуватися. Якщо ви збираєтеся поїхати до Німеччини вперше, найкраще купити путівник і спочатку отримати інформацію про країну загалом, а потім сконцентрувати свою увагу на обраному місті.

 • . 6

  У кожному місті є туристичне бюро, в якому можна забронювати екскурсії через інтернет. Можна поцікавитися, чи є у них російськомовний гід, якщо він вам потрібен. Можливо, знайомство з пам’ятками ви віддаєте перевагу здійснити самостійно. У такому випадку, чим більше інформації ви зберете до поїздки, тим більше вражень винесете з неї.

 • . 7

  При плануванні екскурсійних походів треба враховувати час роботи музеїв і власні сили. Не варто планувати відвідування більше двох місць за день. Сидячи вдома біля комп’ютера, ви повні ентузіазму, все здається цікавим, все приваблює, і ви намічаєте для себе відвідування десяти місць за три дні.

 • . 8

  А після прибуття в країну виявиться, що сам переїзд втомив, потрапили в пробку, затримали рейс, і вам зовсім нікуди не хочеться їхати. Треба залишити для себе невеликий часовий люфт, запас на добу на відпочинок. Може бути, ви його і не використовуєте, а може він і стане в нагоді. Перед поїздкою не забудьте поміняти валюту в достатній кількості. Зняти гроші з картки можна і там, але відсоток буде великою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :