Як поїхати у відпустку дикуном: поради бувалих

як поїхати у відпустку дикуном : поради бувалих

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт
 • Базовий тур
Інструкція
 • . 1

  Багато туристів останнім часом прагнуть поїхати на відпочинок, не вдаючись до допомоги агентств, вибираючи міста та країни самостійно. Вони самі добираються до місця призначення, шукають житло і екскурсійні програми. Багато хто з них стверджують, що такий відпочинок виходить більш насиченим і цікавим, адже можна вибрати тільки те, що дійсно «до душі». Якщо страшно зробити перший крок з такого виду відпочинку, значить потрібно ознайомитися з порадами бувалих туристів, які вже давно подорожують, покладаючись тільки на свої сили і не турбуючись про накладках, які все частіше відбуваються з відпочинком через тур фірми.

 • . 2

  Перед тим, як поїхати у відпустку повністю самостійно, фахівці рекомендують хоча б один раз відправитися в «базовий» тур, який пропонують багато операторів. У цьому випадку туристів тільки привозять у велике місто, розселяють, а алеї надають повну свободу дій у поведінці. У цьому випадку можна самостійно планувати свої справи, не боятися запізнитися на обов’язкові екскурсії. У такому турі є можливості для того, щоб дізнатися країну з її нетуристичній сторони. При цьому рекомендується зупинити вибір на готелі, що знаходиться в центрі, тоді вечірні прогулянки не перетворяться на судомний пошук місця проживання.

 • . 3

  Перш ніж дізнатися, як зібратися у відпустку самостійно, необхідно ознайомитися можливостями екскурсійної програми доступною для дикунів. У цьому плані не варто переживати, так як можливостей для цікавих екскурсій в будь-якому туристичному місті завжди буде безліч. Природно, не всі вони проходитимуть російською мовою, тому перед подорожжю не зайвим буде відвідати курси англійської мови, щоб краще розуміти пояснення гіда. Знайти проспекти з екскурсіями можна в самому готелі. Щоб краще пізнати місто, варто взяти оглядову екскурсію на автобусі — вона пройде по основних міських визначних пам’ятках.

 • . 4

  Щоб знати, як провести відпустку дикунами, необхідно і розуміння того, що у випадку вільного відпочинку, з’являється можливість поїздок за межі того міста, куди літак доставив мандрівників спочатку. Можна відвідати сусідні міста, щоб його вивчити буде потрібно не більше 6 годин, а дізнавшись заздалегідь розклад роботи музеїв і розташування пам’яток, можна дізнатися набагато більше, ніж звичайному туристу, який відправляється подорожувати організовано. А для розширення можливостей можна вибрати дальню екскурсію на автобусі, покладаючись на організаторів.

 • . 5

  І ще одним плюсом в задачі — як провести відпустку самостійно, буде те, що можна заощадити на перельоті. Для цього можна скористатися бронюванням квитків на літак заздалегідь, що дозволить отримати варіант пляжного туру, який буде включати в себе і проживання і літак, тоді як зазвичай стільки коштує лише переліт до місця призначення. А на ділі, по прильоту в країну можна повністю планувати своє переміщення по містах і визначних пам’ятках, намітивши план заздалегідь і підготувавшись до пригод. Досвідчені мандрівники рекомендують не брати в «дикі» тури великої кількості готівкових коштів, у випадку крадіжки картку легше заблокувати і повернути доступ до засобів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :