Як побілити грубку і який ефект це дасть?

як побілити грубку і який ефект це дасть?

Вам знадобиться
 • Акриловий грунт
 • Бетоноконтактом
 • Термостійкий клей
 • Сітка металева ПВС
 • Термостійка штукатурка
Інструкція
 • . 1

  Як побілити грубку і який ефект це дасть? 1. Для того, щоб білити грубку. її слід для початку проштукатуріть і прошпаклевать, після чого прогрунтувати і тільки після цього приступити до фарбувальним роботам. Але якщо питання вказує на те, як побілити грубку, то слід враховувати властивість водоемульсії, яка повинна мати властивості, що не жовтіти від нагрівання. існують спеціалізовані магазини фарб, які мають у своєму асортименті вогнетривкі фарби. вони призначені для фарбування нагрівальних поверхонь. основою цих фарб є вода, тому вони не мають запаху. Фарба розбавляється водою і валиком або пензлем наноситься на поверхню печі. Таким чином виконується забарвлення поверхні грубки. Якщо потрібно розглянути, як грубку обкласти плиткою, то для цього доведеться запастися необхідним. будматеріалом. Для цього знадобитися пройти поверхню акриловим грунтом, після чого нанести Бетоноконтактом і оббити поверхню металевою сіткою ПВС. Далі, проштукатуріть поверхню термостійкої штукатуркою, після чого прогрунтувати акриловою грунтовкою і приклеїти плитку до грубки на термостійкий клей для плитки.

 • . 2

  2. Завдяки цим діям вийде прекрасна поверхню біля печі і простоїть вона тривалий час. Що стосується того, як чистити грубку, то для цього буде потрібно лише скребок. совок і відро для сміття. Якщо мова йде про те, як шануючи підставу грубки, то для цього всі способи хороші і може підійти будь-який підручний інструмент. наприклад такий, як кирка, молоток і зубило. Інший інструмент підбирається самим робітникам, за його розсуд і бажанням.

 • . 3

  Розглядаючи питання, як штукатурити грубку, слід звертати увагу на штукатурний склад, який повинен витримувати велику температуру. Існує у продажу штукатурка, на якій написано її застосування. Звичайно вказується що суміш підходить для печей і камінів. Якщо слід розглянути, як зробити грубку з цегли, то потрібно трохи знань у цій області, перш ніж приступити до виконання роботи. Природно, що для цього краще скористатися вогнетривким цеглою та призвести кладку, в якій потрібно зробити димохід. через який буде йти назовні весь чадний дим. Далі виконується штукатурка всього підстави грубки і виконується кладка кахельної плитки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :