Як побороти ніяковість: корисні вправи

як побороти ніяковість: корисні вправи

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Бажання
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Насамперед, необхідно проаналізувати, що найбільше викликає сором? Деяких не влаштовує своя зовнішність, комусь здається, що його розумові здібності недостатньо розвинені, порівняно з іншими. Але найголовніше, причини сорому криються в самій людині, а не в оточуючих. І необхідно навчитися, як побороти горе і не звинувачувати у всьому інших.

 • . 2

  На першому етапі потрібно засвоїти головне правило: люди найбільше думають про себе, ніж про інших. Тому не варто все сказане приймати на свій рахунок, найчастіше люди самокритичні. Людина іноді ненавмисно вихлюпує на оточуючих свою злість. Причиною міг стати поганий день, проблеми на роботі, або інші більш глибокі проблеми з минулого. У такій ситуації необхідно виробити власну методику, як подолати горе.

 • . 3

  Плануючи свій день в тій чи іншій мірі відомо, з ким доведеться зіткнутися. Це дозволить підготуватися заздалегідь до майбутніх подій. Можна скласти питання, які необхідно задати співрозмовнику. Вони можуть стосуватися віддалених тем, таких як погода, переглянуті фільми, або більше особистих тем. Все залежить від ступеня знайомства з опонентом. Та й більшість людей воліють більше говорити, ніж слухати. Тому, знаючи основні правила ведення бесіди, можна забути про проблему, як прибрати сором.

 • . 4

  При боротьбі зі сором’язливістю психологи радять зосередитися на своїх перевагах. Всі люди різні, і кожен володіє своїми недоліками і перевагами. Якщо проблема в зовнішності — виявити привабливі сторони. Так великі вуха можна запросто замаскувати зачіскою, і зробити акцент на тонкій шиї або бюсті. Такі ж прийоми можна застосовувати перед тим, як побороти горе і невпевненість. Некомпетентність в одній сфері запросто компенсується відмінними знаннями в іншій.

 • . 5

  Дуже важливо знати, як позбутися сорому. Взагалі, краще всього бути впевненим у собі і нічого не соромитися. І які б не були успіхи, ними треба пишатися. Аналіз минулого дня допоможе відзначити для себе досягнення і виявити помилки. Хорошим прийомом так само є ведення щоденника, але акцент ставити на тому що вдалося зробити, а не на тому що не вийшло.

 • . 6

  І які б не були успіхи, ними треба пишатися. Аналіз минулого дня допоможе відзначити для себе досягнення і виявити помилки. Хорошим прийомом так само є ведення щоденника, але акцент ставити на тому що вдалося зробити, а не на тому що не вийшло.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :