Як побороти страх перед бійкою: інстинкт самозбереження

як побороти страх перед бійкою : інстинкт самозбереження

Вам знадобиться
 • Самонавіювання
 • Впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Людина від інших живих істот відрізняється тим, що володіє можливістю управління своїми психічними процесами. Адже з народження дитини поступово привчають керувати власною увагою. Хоча одночасно з цим, на жаль, ніхто його не вчить основам управління особистими емоціями. В іншому разі страху в очікуванні бійки цілком можливо було б уникнути, якщо використовувати таку технологію як самонавіювання.

 • . 2

  Таким чином, якщо говорити про те, як побороти страх перед бійкою, то варто відзначити, що спочатку кожна людина повинна впоратися з ним лише самостійно, хоча допомога фахівців при цьому все ж не завадить. Яскравим прикладом самонастроювання вважаються ритуальні самогубства японцями. В основному така дія складається з досить таки тривалого процесу, спрямованого на психологічну самопідготовку. Найчастіше такий стан як страх або ж поява несподіваного почуття тривоги у людини може супроводжуватися і такою ознакою як безсоння.

 • . 3

  В принципі, такі питання як: що таке тривога і страх, як позбутися таких відчуттів і багато іншого, — це основний перелік питань більшості сучасних людей. Тут необхідно зазначити, що в якості лікування відмінно підійде застосування розслаблюючих ванн. У теплу воду при цьому можна додати як харчову соду, так і різноманітні трави. Сама процедура по тривалості проведення займає приблизно менше 15 хвилин. Крім цього в подібних ситуаціях ще можна вживати сік апельсина. Адже саме такий продукт з додаванням невеликої кількості меду відмінно допомагає при прискореному серцебитті і присутності тривоги. Також альтернативним варіантом вважається використання медитації.

 • . 4

  Якщо говорити безпосередньо про те, як впоратися зі страхом, то спочатку варто з’ясувати, звідки родом це відчуття. Якщо воно з’явилося ще з самого дитинства, то з ним потрібно якомога швидше впоратися. У такій ситуації не рекомендується повністю закривати очі. Крім того, якщо людина боїться настання певної події, то цілком можливо, що він просто напросто перебільшує його масштабність. У цей момент необхідно спокійно все обдумати, зрозуміти, чи існують дійсно хоч якісь реальні причини турбуватися. Використовуючи паперовий лист, можна спробувати написати різноманітні доводи з приводу страху, що дасть можливість наочно побачити те, що вони є дійсно незначними.

 • . 5

  Крім того, що може існувати страх безпосередньо перед бійкою, людина може боятися і іншого майбутньої події. Тому не дивно, що багатьох цікавить відповідь ще на одне питання: як подолати страх водіння автомобіля? Адже подібна проблема в наш час не рідкість. Коли людина сідає вперше за кермо, цілком імовірно може виникнути таке відчуття як невпевненість. Якщо раптом це сталося, рекомендується подумки якнайшвидше представити те, що потрібно робити при виникненні непередбаченої випадковості. Тому всі подальші дії в будь-якому випадку завжди повинні бути добре відрепетирувані. До того ж, перш ніж виїхати на трасу, автомобіль повинен бути повністю перевірений на справність всіх деталей.

 • . 6

  Таким чином, якою б не була причина виникнення невпевненості або страху, в будь-якому випадку кожна людина може від нього позбутися власними силами.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :