Як побороти страх перед пологами: підготовка до пологів

як побороти страх перед пологами : підготовка до пологів

Вам знадобиться
 • Йога
 • Націленість на результат
 • Позитивний настрой
Інструкція
 • . 1

  Вагітність — це абсолютно нормальний природний процес, який зумовлений самою природою. Точно також і пологи. У жінки є все необхідне і організм знає як цим правильно скористатися під час появи дитини на світ. Але ці прості істини, як правило, вилітають напередодні пологів у майбутніх мам з голови. Але процес, як побороти страх перед пологами допоможе не тільки матері в пологах, а й самому малюкові.

 • . 2

  Багато жінок займаються тим, що чужі страхи приміряють на себе. Через це і народжується тривога перед пологами. Не потрібно напередодні великого дня читати форуми або розмовляти з іншими жінками, які пологи вже пережили. Всі ці історії насправді не більше ніж страшилки. Вагітна і сама зможе незабаром переконатися у перебільшенні страшних оповідань. Страх — це заразно. Цей же спосіб допоможе, як позбутися страху хвороби або від будь-якого іншого страху, не мають під собою жодної підстави, крім оповідань «бувалих».

 • . 3

  Чим більше у жінки вільного часу, тим більше залишається хвилинок на тривожні думки і роздуми. Тому, щоб позбутися від непотрібних тривог, необхідно чимось себе зайняти. Можна гуляти по парку з подружками, в’язати, тренувати свої пізнання в кулінарії. Загалом, знайти таке заняття, яке б відволікало від страшних думок. Вагітна повинна проводити час з користю, тоді все підсвідомі тривоги підуть на другий план. Позбутися від страху перед пологами набагато простіше, ніж те, як позбутися страху темряви.

 • . 4

  Психологічні тренінги або занять йогою допоможуть жінці навчитися розслаблятися в потрібний момент. Такі заняття позбавляють вагітну від непотрібного емоційної напруги. При правильному засвоєнні всіх уроків такі тренінги навіть допомагають перемагати родову біль у найвідповідальніший момент. Ще дуже хороша річ, яку може зробити майбутня мама — це намалювати свої страхи. Це дуже просто, зовсім не так, як побороти страх сцени. Необхідно своїм страхам в малюнку надати конкретні обриси.

 • . 5

  Психологи вважають, що коли жінка має, з чим конкретно їй треба боротися (наприклад, з синім прямокутником), то боротьба набагато ефективніше і результативніше. До речі, про результати. У процесі пологів головне — це позитивний настрій жінки і націленість на результат. Це, як побороти страх перед іспитом: коли входиш до аудиторії, то відчувається збентеження і тривога, але слово за слово — і ось вже іспит зданий. Щоб дитинка народилася без проблем, мама повинна менше панікувати і більше займатися собою. Особливо — своїм психологічним станом. Великий відсоток в успішних пологах займає націленість на результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :