Як побудувати дерево цілей?

як побудувати дерево цілей?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Аркуш паперу
 • Лінійка
Інструкція
 • . 1

  Визначення головних цілей в житті часом є важким завданням. А опис довгострокової мети ускладнює всю ситуацію. Дерево цілей допомагає розкласти всі потрібні етапи вашого життя на свої місця, графічно показує ваш шлях руху для досягнення певного успіху. Якщо ви раніше ніколи цього не робили і не знаєте, як будувати дерево цілей, то вам досить дотримуватися простих інструкцій.

 • . 2

  Для початку побудови потрібно зрозуміти, що є вошей головною метою в житті. Дуже важливо її правильно описати, не упускаючи основних деталей. Розташуйте головну мету у верхній частині аркуша, в накреслену прямокутнику, далі від нього відведіть дві лінії, ці лінії будуть переходити в інші прямокутники, які допоможуть досягти головної мети. Можливо, ліній і прямокутників з попередніми цілями буде більше.

 • . 3

  Образно назвемо це першим рівнем. Для заповнення отриманих прямокутників потрібно відповість собі на питання: «Що я повинен зробити, що б добитися поставленої головної мети?». Свої відповіді запишіть у вільні прямокутники. Даний метод, як побудувати дерево цілей, допоможе упорядкувати життя. Що б було простіше складати дерево , ви повинні подумки вже досягти своєї головної мети і вже озираючись назад сказати: «Я для цього зробив. . . «

 • . 4

  Коли перший рівень прямокутників заповнений, відведіть від них ще кілька смуг і знову створіть прямокутники третього рівня. Подумайте, що ще ви можете зробити, що б дійти до проставлених цілей, які вже записані в прямокутниках. Ваше метою є дійти до сьогоднішнього дня і вже сьогодні почати, небудь робити для досягнення своєї мети. Шукаючи спосіб, як зробити дерево цілей, не забувайте, що у вас в будь-якому випадку є кілька варіантів дій.

 • . 5

  Це тільки основна схема вашого шляху до успіху, але вона може трохи видозмінюватися. Почавши рух вгору, ви зрозумієте, який лінії поведінки дотримуватися. Що б поліпшити дерево цілей до нього можна додати конкретики, тобто обмежити тимчасовими рамками. Поряд з головною метою ви постелить число, яке вказує, коли ця мета повинна здійсниться. Так само поступите і з прямокутниками першого і наступних рівнів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :