Як побудувати курінь з дощок?

як побудувати курінь з дощок?

Вам знадобиться
 • Дві великі жердини з рогатинами на кінцях і одна без рогатини
 • Два колоди, мотузка
 • Брезент або поліетиленова плівка
 • Дошки, рейки
 • Цвяхи, молоток
Інструкція
 • . 1

  Виготовляємо каркас для майбутнього куреня. Для цього беремо дві жердини з рогатинами на кінцях і встромляє їх у землю на відстані один від одного, яке дорівнюватиме довжині куреня. Беремо жердину і укладаємо її кінцями на дві рогатини і для більшої міцності фіксуємо місця з’єднання за допомогою мотузки. Перед тим, як побудувати курінь з дощок, ці самі дошки доведеться підготувати, тобто розпиляти відповідно з передбачуваними розмірами готового споруди.

 • . 2

  Після того, як цей етап залишиться позаду, можна починати викладати дошки. При цьому, один край дошки трохи закопується в землю, а інший кріпиться за допомогою цвяхів до опорної горизонтальної жердини. Кінцевий результат повинен нагадувати дах будинку. Дошки повинні з максимальною щільністю прилягати одне до одного. Беруться рейки, довжина яких повинна відповідати довжині куреня і прибиваються перпендикулярно напрямку дощок на відстані близько п’ятдесяти сантиметрів один від одного. Це необхідно для того, що б скріпити дошки разом.

 • . 3

  Беремо два колоди і вкладаємо їх з внутрішньої сторони кожного з вийшов дерев’яних скатів. Поверх колод викладаємо дошки (як би вистилаємо підлогу в курені), прикріплюючи їх до колод цвяхами. Так як зробити курінь з дощок бажано таким чином, що б у ньому можна було проводити час в будь-яку погоду, в тому числі і під час дощу, необхідно подбати про те, щоб він не протікав. Для цього виготовляємо захист з брезенту або поліетиленової плівки. При цьому вирізаємо одну суцільну деталь, яка повинна повністю закривати дві бічні сторони куреня, вистилає нею «дах» і закріплюємо на згині. У спекотну погоду брезент можна згортати, щоб дерево просихає на сонці.

 • . 4

  Для передньої і задньої частин куреня вирізаємо трикутні деталі і прикріплюємо їх з однією з внутрішніх сторін кожного з «дерев’яних» скатів куреня. Виходить щось на зразок фіранки, за допомогою якої можна без праці сховатися від зовнішнього світу. Декоративне оздоблення куреня залишається на особистий розсуд. Можна, наприклад, прикрасити його за допомогою сіна, соломи або запашного ялинового гілля.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :