Як побудувати міжкімнатну перегородку?

як побудувати міжкімнатну перегородку?

Вам знадобиться
 • Цегляні перегородки
 • Декоративні перегородки
 • Перегородка з піноблоків
 • Гіпсокартонні перегородки
Інструкція
 • . 1

  Перегородками називаються тонкі некапітальні конструкції, які ділять великі приміщення на кімнати. А кімнати на зони. Початкові міжкімнатні перегородки встановлюються будівельниками етапі спорудження будівлі. Коли будівля здано в експлуатацію можна встановлювати додаткові перегородки. Змінювати тим самим, за своїм смаком, дизайн приміщення.

 • . 2

  Цегляні перегородки. Вибір матеріалу для майбутньої перегородки, залежить від переслідуваних цілей. Як побудувати міжкімнатну перегородку, яка повинна забезпечити не тільки зонування простору, а й звукоізоляцію. Для цих цілей використовують повнотіла цегла червоного кольору, оштукатурений з двох сторін. Така перегородка витримує велике навантаження, на неї можна вішати як картини, так і шафи. Але при всіх її достоїнства, стіна з цегли довго зводиться й має велику вагу.

 • . 3

  Легкі декоративні перегородки. Якщо немає необхідності в складних конструкціях. Перегородка покликана виконувати лише декоративні функції і легко розкриватися і закриватися, то підійдуть жалюзі як перегородка. Вертикальні жалюзі з щільних тканин або пластика не займають багато простору як цегляна перегородка. Їх легко встановити. У сучасних жалюзі великий вибір кольорів і текстур, вони легко впишуться в будь-який інтер’єр. Цікаво виглядають і японські штори як перегородка. Особливо, якщо інтер’єр оформлений у дусі сходу. Японські штори — це широкі смуги тканини, вертикально прикріплені до стелі, конструкція нагадує жалюзі. Штори збираються за допомогою шнура. Найбільш сучасні з них оснащені пультом для управління на відстані.

 • . 4

  Перегородка з піноблоків. У тому як зробити перегородку з піноблоків не виникає питань. Їх часто використовують у будівництві. Це ще один матеріал для стаціонарної перегородки. Якщо піноблоки відповідають всім стандартам якості, то вони будуть одним з кращих матеріалів для міжкімнатних перегородок. Блоки товщиною 100 мм досить міцні, легко монтуються, мають високий рівень звукоізоляції. Піноблоки — вологостійкий матеріал. Це вирішує питання як зробити перегородку у ванній.

 • . 5

  Гіпсокартонні перегородки. Гіпсокартон зараз дуже популярний в обробці. Конструкції з нього легко збираються. Завдяки алюмінієвим направляючим стіну можна зробити зігнутої, спорудити арку, всередині стінки зробити проводку. З недоліків, гіпсокартон легко пошкодити, на нього не можна вішати важкі предмети.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :